Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Atakum İsmet İnönü Bulvarı'nda 600 m2 2 Adet Depolu Dükkan

Bankadan 600m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22540
Metre Kare:
600m2
Ada:
15
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
20/06/2012
Bağımsız Bölüm:
1-2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı, Güneş Apt. No: 325/A-B Atakum / Samsun

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmazların yer aldığı yapı 647,92m2 arsa üzerinde, 3/B yapı sınıfında, ayrık vaziyette inşa edilmiştir. Yapı onaylı projesine göre, bodrum kat + zemin kat + 4 normal kattan oluşmaktadır. Yapı ön (kuzeydoğu) cephede İsmet İnönü Bulvarı yönüne, sağ yan (kuzeybatı) cephede Aydınlık Caddesi yönüne cepheli olup, diğer cephelerde komşu parseller yönüne bakmaktadır. Taşınmaza ulaşım İsmet İnönü Bulvarı cephe hattına göre ön cephe zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Yapının dış yüzeyleri mantolama üzeri dış cephe boyası ile kaplıdır. Ana yapıda 1 adet asansör bulunmaktadır. Ana yapı kalitesi bölge standartlarına göre orta seviyededir. Onaylı mimari projesine göre? yapının bodrum katında 2 adet dükkan eki depo, jeneratör odası, sığınak, zemin katında 1 ve 2 nolu dükkanlar ile yapı girişi, diğer normal katlarında ise 2şer adet mesken bulunmakta olup, ana yapı toplam 10 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.

Depolu dükkan vasıflı, 1 nolu bağımsız bölüm, binanın zemin katında, İsmet İnönü Bulvarı cephe hattı ve bina girişine göre sağ tarafta yer almaktadır. Taşınmazın İsmet İnönü Bulvarına ~11m cephesi, Aydınlık Caddesine ~15m cephesi bulunmaktadır. Atakum Belediyesi ve Webtapu Sisteminde mevcut onaylı projesine göre zemin katı ~brüt 165m2, bodrum katı ~brüt 143m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın ortalama iç hacim özelliklerine sahip olduğu ve projesine uygun inşa edildiği varsayılmıştır. Taşınmazın Bulvar ve Cadde cephesinde camlı alüminyum vitrine sahiptir.  2 nolu bağımsız bölüm, binanın zemin katında, İsmet İnönü Bulvarı cephe hattı ve bina girişine göre sol tarafta yer almaktadır. Taşınmazın İsmet İnönü Bulvarına ~10m cephesi, ~15,5m derinliği bulunmaktadır. Atakum Belediyesi ve Webtapu Sisteminde mevcut onaylı projesine göre zemin katı ~brüt 177m2, bodrum katı ~brüt 115m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın ortalama iç hacim özelliklerine sahip olduğu ve projesine uygun inşa edildiği varsayılmıştır. Taşınmazın Bulvar ve Cadde cephesinde camlı alüminyum vitrine sahiptir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.