COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun Atakum Cumhuriyet Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 228m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12017
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 228m2
Ada 81
Parsel 25
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 22

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Samsun İli, Atakum ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, 25. Sokak, İltercan Apartmanı,No:15 D:22

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Lozan Caddesi üzerinde Bafra yönünde ilerlenilirken okul mevkiine gelmeden yaklaşık 150 m önce 25. Sokak kesişiminde sağ kolla konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle 4 - 6 katlı zemin katları ticari normal katları konut amaçlı kullanılan eski ve yeni yapılar bulunmaktadır. Bölge her türlü alt yapı hizmetlerinden yararlanmaktadır. Taşınmaz Özel Medical Park Hastanesi, Fahrettin Ulusoy İlköğretim Okulu ve Lozan Parkı'na yakın konumludur. Taşınmaza ulaşım çok kolaydır. 
Özellikler: Taşınmaz (22) bağımsız bölüm numaralı dubleks mesken girişin zemin kattan sağlandığı binada 4. normal kana, bina girişine göre sol arka cephede konumludur. Taşınmaz normal katta 114 m2 ve çatı katta 68 m2 olmak üzere toplam 182 m2 brüt alana sahiptir. Mesken; salon, 5 oda, 2 adet mutfak, antre, hol, 2 adet banyo, wc, 2 adet balkon ve yaklaşık 46 m2 alana sahip açık teras hacimlerinden oluşmaktadır. İç tadilat yapılmış ve mutfak - oda, salon - oda ve çatı katta oda - oda hacimleri arasında yer alan duvarlar inşa edilmemiştir. Taşınmaz zeminler salon ve odalarda ahşap parke kaplı olup diğer tüm hacimlerde seramik kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde seramik kaplı olup diğer tüm hacimlerde plastik boyalıdır. Taşınmaz giriş kapıları çelik kapı olup iç kapılar ahşap doğramadır. Pencereler PVC mamulden ve ısıcamlıdır. Mutfak hacimlerinde dolaplar laminat malzeme tezgah ise mermerdir. Banyo hacimlerinde duş teknesi, duş kabini, lavabo ve klozet bulunmaktadır. Maskenin ısınması doğal gaz kombi le sağlanmaktadır.
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 1087 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde aynk nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, 2 bodrum kat, zemin kat, galeri kat, 4 normal kat ve çatı kat olmak üzere toplam 9 kat olarak inşa edilmiştir. 2. bodrum katta sığınak ve odunluklar, 1. bodrum katta depolar ve kapıcı dairesi, zemin katta 1 adet depolu iş yeri, 2 adet galerili depolu işy eri ve 1 adet mesken, galeri katta 2 adet mesken, 3 normal katın her birinde 4"er adet mesken ve 4. normal katta 4 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 22 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve 25. Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi boyalı olup bina giriş kapısı alüminyum doğramadır. Zeminler bina giriş holünde mermer kaplı olup katlarda mozaik kaplıdır. Duvarlar bina giriş holünde BTB kaplı olup katlarda plastik boyalıdır. Merdivenler mozaik kaplı olup merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır.
Not: 13.12.2000 tarihli Yapı Kullanma izni bulunmaktadır.