Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Sahil Yolu Caddesi'ne Cepheli 125 m2 Dükkan

Bankadan 125m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19179
Metre Kare:
125m2
Ada:
534
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
2
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
03/08/2016
Ruhsat Tarihi:
12/12/2014
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yayla Mahallesi, 303 Sokak, No:20AA, K:Z, Dükkan No:2, Kocaali / SAKARYA

Açıklama

SAHİL YOLU CADDESİ'NE CEPHELİ, GENİŞ VİTRİNLİ ,125 M2 DÜZ GİRİŞ DÜKKAN 

Özellikler: Gayrimenkul  A blok zemin kat 2 numaralı bağımsız bölümün alanı 125 m2'dir.  Parselin güneyinden sahil yolu caddesi, doğusundan 303. sokak, kuzeyinde imar yolu geçmektedir. Taşınmazın bulunduğu A blok parselin güney cephesine bakan sahil yolu caddesine ana yola cephesi olan bloktur. Dükkânın Sahil Yolu Caddesi'ne cephesi 10 m'dir. Taşınmazın kaba inşaatı yapılmış olup boyası yapılmamıştır. 

Not: 12/12/2014 tarihli Yapı Ruhsatı ve 03/08/2016 tarihli iskanı bulunmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.  Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder. 

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.