0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hendek'te Üniversite'ye Yakın Konumda İskanlı Bahçeli Müstakil Ev

Bankadan 10 317m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14918
Oda Sayısı:
10
Metre Kare:
317m2
Ada:
89
Parsel:
41
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Doğalgaz Sobası
Bina Yaşı:
21
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
03/08/2001
Ruhsat Tarihi:
01/06/2000

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mahmutbey Mahallesi, 1067 Sokak, No: 5/1 ve 2 Hendek / SAKARYA

Uzman Görüşü

Toplu taşıma araçlarının güzergahına ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği muhtelif mekanlara ve yürüme mesafesinde konumlu, 253.73 m2 tam hisseli arsa üzerinde 410 m2 çok geniş kullanım alanı sunan, modern ve şık görünümlü bahçeli müstakil ev; ilçe merkezine yakın olması, ulaşımın kolay olması, iskan belgesi bulunması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 253,73 m2 alana sahip olup geometrik olarak amorf, eğimsiz ve düz bir tapografik yapıya sahiptir. Taşınmaz güneybatı yönünden 1067.sokağa yaklaşık 10 metre, kuzeydoğu yönünden imar durumunda yer alan yola 10 metre cepheli olup diğer cephelerden komşu parseller ile çevrilidir. Parsel üzerinde 1 adet yapı bulunmaktadır. 

Taşınmaz projesine göre betonarme karkas inşaat tarzında zemin + 1 normal kat + çatı katı olarak inşa edilmiş yapının; 

  • zemin katında; salon, antre, mutfak, banyo ­wc, WC ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 117 m2 alana sahip olup 23 m2 veranda bölümü bulunmaktadır. 
  • 1.normal katta; salon + antre, 2 oda, banyo ­WC ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 128 m2 alana sahiptir. 
  • Çatı katında; 2 oda, hol, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 72 m2 alana sahiptir. 
Zemin katta yer alan veranda kısmı taşınmazın kullanım alanına dahil edilerek 23 m2 büyütülmüş olup, 1. katta da; balkon alanında 10 m2 büyüme yapıldığı ve Çatı katında ise tamamında toplam 60 m2 büyüme yapılmıştır. Bu bağlamda taşınmaz toplamda 317 m2 olan yasal alanı, mevcutta 410 m2 boyuta ulaşmıştır. 

Bina giriş kapısı çelik kapı, oda kapıları ahşap doğrama malzemedendir. Duvarlar saten boya ile boyanmış olup, pencere ve kapıları PVC doğrama, çift camdır. Kuru hacim zeminler yer yer laminant parke ile döşeli, kısmen de seramik kaplıdır. mutfak dolapları hazır MDF mamul olup, tezgahı granittir. Taşınmaz halihazırda kullanımda olup, kaliteli malzemeler ile döşenmiştir. Isınma sistemi doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. 

Taşınmazın yakın çevresinde genellikle 2 ve 3 katlı müstakil evler ve apartmanlar yer almaktadır. Taşınmazın belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz, toplu taşıma araçlarının güzergahına ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği hizmet noktalarına yakın mesafede yer almakta Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

 Not: 01/06/2000 tarihli yapı ruhsatı ve 03/08/2001 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.