Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hendek'te Üniversite'ye Yakın Konumda İskanlı Bahçeli Müstakil Ev

Bankadan 10 317m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14918
Oda Sayısı:
10
Metre Kare:
317m2
Ada:
89
Parsel:
41
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Doğalgaz Sobası
Bina Yaşı:
21
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
03/08/2001
Ruhsat Tarihi:
01/06/2000

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Mahmutbey Mahallesi, 1067 Sokak, No: 5/1 ve 2 Hendek / SAKARYA

Uzman Görüşü

Toplu taşıma araçlarının güzergahına ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği muhtelif mekanlara ve yürüme mesafesinde konumlu, 253.73 m2 tam hisseli arsa üzerinde 410 m2 çok geniş kullanım alanı sunan, modern ve şık görünümlü bahçeli müstakil ev; ilçe merkezine yakın olması, ulaşımın kolay olması, iskan belgesi bulunması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 253,73 m2 alana sahip olup geometrik olarak amorf, eğimsiz ve düz bir tapografik yapıya sahiptir. Taşınmaz güneybatı yönünden 1067.sokağa yaklaşık 10 metre, kuzeydoğu yönünden imar durumunda yer alan yola 10 metre cepheli olup diğer cephelerden komşu parseller ile çevrilidir. Parsel üzerinde 1 adet yapı bulunmaktadır. 

Taşınmaz projesine göre betonarme karkas inşaat tarzında zemin + 1 normal kat + çatı katı olarak inşa edilmiş yapının; 

  • zemin katında; salon, antre, mutfak, banyo ­wc, WC ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 117 m2 alana sahip olup 23 m2 veranda bölümü bulunmaktadır. 
  • 1.normal katta; salon + antre, 2 oda, banyo ­WC ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 128 m2 alana sahiptir. 
  • Çatı katında; 2 oda, hol, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 72 m2 alana sahiptir. 
Zemin katta yer alan veranda kısmı taşınmazın kullanım alanına dahil edilerek 23 m2 büyütülmüş olup, 1. katta da; balkon alanında 10 m2 büyüme yapıldığı ve Çatı katında ise tamamında toplam 60 m2 büyüme yapılmıştır. Bu bağlamda taşınmaz toplamda 317 m2 olan yasal alanı, mevcutta 410 m2 boyuta ulaşmıştır. 

Bina giriş kapısı çelik kapı, oda kapıları ahşap doğrama malzemedendir. Duvarlar saten boya ile boyanmış olup, pencere ve kapıları PVC doğrama, çift camdır. Kuru hacim zeminler yer yer laminant parke ile döşeli, kısmen de seramik kaplıdır. mutfak dolapları hazır MDF mamul olup, tezgahı granittir. Taşınmaz halihazırda kullanımda olup, kaliteli malzemeler ile döşenmiştir. Isınma sistemi doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. 

Taşınmazın yakın çevresinde genellikle 2 ve 3 katlı müstakil evler ve apartmanlar yer almaktadır. Taşınmazın belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz, toplu taşıma araçlarının güzergahına ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği hizmet noktalarına yakın mesafede yer almakta Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

 Not: 01/06/2000 tarihli yapı ruhsatı ve 03/08/2001 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.
Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.