0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Akyazı Merkezde Cadde Üzerinde Ofis

Bankadan 66m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14084
Metre Kare:
66m2
Ada:
63
Parsel:
973
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
2
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
01/04/2019
Ruhsat Tarihi:
25/08/2017
Bağımsız Bölüm:
6 (A1 Blok)
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İnönü Mahallesi, Ada Caddesi (63 Ada 973 Parsel), A1 Blok No: 209, K: 1 , B.B.: 6, AKYAZI / SAKARYA

Uzman Görüşü

Akyazı Belediyesi, Yeni Cami, Konuralp Anadolu Lisesi, İnönü Anaokulu, İnönü Ortaokulu ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkânlarla çevrili muhitte, Kat mülkiyetine geçilmiş binada 66 m2 ARA KAT OFİS; taşınmazın bulunduğu binanın Ada Caddesine konumlu olması, lokasyon kriterleri, gelişmekte olan bölgede yer alıyor olması, deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş yeni binada olması, yapı kullanma izin belgesinin olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 6 no.lu bağımsız bölüm, ofis bina girişine göre arka ve orta tarafta yer almakta olup; batı yöne cephesi vardır. Onaylı mimari projesine göre; 2 adet oda, sekreter ve wc hacimleri plan tertibinde brüt 66 m2 kullanım alanlıdır. Söz konusu taşınmaz kat, kattaki konum ve alansal büyüklük açısından uyumludur. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmaz, 2.926,51 m2 alana sahip parsel üzerinde betonarme karkas sistemde inşa edilmiş A1, A2, B ve C olarak adlandırılmış toplam 4 adet blok konumludur. A1 ve A2 bloklar bitişik nizamda, B ve C bloklar ayrık nizamda inşa edilmişlerdir. Taşınmaz A1 blokta konumlu olup; söz konusu ana taşınmazın zemin kat seviyesinden ve doğu cepheden olmak üzere 1 adet ana girişi bulunmaktadır. Ana taşınmazda onaylı mimari projesine göre asansör bulunmaktadır. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre, zemin katta: 2 adet bağımsız bölüm iş yeri, tüm normal katlarında: 6 şar adet bağımsız bölüm ofis olmak üzere, ana gayrimenkulde toplam 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binada merdiven, hol zemini mermer kaplama olup duvarları alçı sıva üzeri plastik boyadır. Taşınmazın dış cephesi mantolama üzeri akrilik dış cephe boyasıyla boyalı, çatısı ahşap üzeri kiremit şeklinde, dış kapısı ferforje demir doğrama malzeme şeklindedir.

Yakın çevresinde genellikle deprem sonrası inşa edilmiş alt katları dükkan olan 1­3 katlı binalar, deprem öncesi inşa edilmiş alt katları dükkan olan binalar, müstakil evler, Akyazı Belediyesi, Yeni Cami, Konuralp Anadolu Lisesi, İnönü Anaokulu, İnönü Ortaokulu ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkânlar yer almaktadır. Akyazı ilçe merkezine yakın mesafede olduğundan özel taşıtlar ve şehir içi dolmuşlarla ulaşım sağlanabilmektedir. Bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Ulaşım: Mülk Sakarya İli, Akyazı İlçesi, İnönü Mahallesi, Ada Caddesi (63 Ada 973 Parsel), A1 Blok No: 209, K: 1 , B.B.: 6 posta adresinde bulunmaktadırlar. Tarif olarak; Akyazı Belediyesi önünden devam eden Ada Caddesi üzerinden kuzey istikamette hareket ile bu cadde üzerinde 150 m düz devan edilerek döner kavşaktan U dönüşü yapılarak 400 m. düz ilerlendiğinde yolun sağ kolunda bulunan 63 ada, 973 no.lu parsel üzerinde konumlu zemin kat + 2 normal kat şeklinde tertiplenmiş toplam 3 katlı binanın, 1. normal katında bulunan 6 no.lu bağımsız bölüm ofise ulaşım sağlanmış olur.

Not: 01/04/2019 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tek tapulu olup,ikiye bölünmüş ve 2 ayrı giriş kapılı 2 ofis şeklinde düzenlenmiştir. İki ayrı ofis olarak kullanılabilir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.