COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Akyazı Kuzuluk Mahallesinde Konut İmarlı Arsa

Bankadan 854m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13058
Metre Kare 854m2
Ada 409
Parsel 36
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0.40

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Sakarya İli Akyazı İlçesi Kuzuluk Mah. 409 Ada 36 Parsel

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 409 ada 36 Parsel; 854 m2 alana sahiptir. Taşınmaz, geometrik olarak yaklaşık dikdörtgen şeklinde olan 854 m2 yüzölçümlü, imar parseli olup, düz bir topoğrafya üzerinde yer almaktadır. Taşınmaz kuzey ve güney cephesinden imar yoluna cepheli olmasına karşın, parselin güney cephesinde yer alan imar yolunun açıldığı ve parsele ulaşımın bu yol üzerinden sağlanmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup parsel tabi bitki örtüsü ile kaplıdır. 
Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için: Eski Kuzuluk Belediye binasının batı cephesinde yer alan Yazakısa Sokak üzerinde güney istikametinde yol takibi 1450 metre ilerlendiğinde sol tarafta Mevlana Camii belirmektedir. Beliren Mevlana Camiinin yanında buluna ara sokaktan Mevlana Camiinin arka cephesinde yer alan Taşburun Sokağa çıkılıp kuzey yönünde 50 ilerlendiğinde sağ tarafta yol belirmektedir. Mülkler tali yola girilip 80 metre ilerlendiğinde sol tarafta yer almaktadır. 1/1000 ölçekli Kuzuluk revizyon imar planına göre ayrık nizam 2 kat emsal:0.40 konut alanı olarak belirlenmmiştir.

Not: Eski 2953 Nolu parselin ada parsel numarası değişmiş olup,409 ada 36 Parsel olarak güncellenmiştir.