Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Akyazı Ballıkaya Mahallesi'nde Kargir Ev ve Fındıklık

Bankadan 3 98m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20309
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
98m2
Ada:
126
Parsel:
29
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ballıkaya (Köyü) Mahallesi, Ballıkaya Sokak, No:45, Akyazı / Sakarya

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Sakarya ili, Akyazı ilçesi, Ballıkaya mahallesi 126 ada 29 parselde konumlu Kargir Ev ve Fındıklık vasfındadır. Taşınmazın 6.002,97 m2 yüzölçümlü olup 98 m2 kargir ev kullanımı mevcuttur. Parselin güney batı cephesinden parsele direkt bağlanan kadastral yola cephesi yaklaşık 7 m. dir. Parsel geometrik olarak amorf bir şekle sahip olup, topografik olarak eğimli bir arazi yapısına sahiptir.
Ulaşım: Taşınmaz Şht. Tacettin Camisinin yaklaşık 30 m. kuzeyine yer almaktadır. Parsele direk ulaşan kadastral bir yol mevcuttur. Asıl köy merkezi köy camisi ve okulu taşınmazın yaklaşık 1 km güney doğusunda yer almaktadır. Parsel köy yerleşik alan sınırları içerisinde yer almaktadır.

Not : Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.