0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Rize İyidere İlçesi'nde Ticari İmarlı Hisseli 37 m2 Arsa

Bankadan 37m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14211
Metre Kare:
37m2
Ada:
152
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/6
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Rize ili, İyidere ilçesi, Fıçıtaşı Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 152 ada 1 parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Rize ili, İyidere ilçesi, Fıçıtaşı Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 192,6 m2 152 ada 1 parseldir, yamuk formludur. Parsel hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/6'dır. 223,70 m2 152 ada 1 parselin ortalama 37,2 m2'si satılıktır. 

Ulaşım: İyidere ilçesi, Fıçıtaşı Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmazların bulunduğu bölgeye ulaşım Menderes Caddesi üzerinden güney istikamette uzanan Hürriyet Caddesine girilir. Menderes Caddesinde sol tarafa sokağa dönülür. 150 ada 1 parsel bu sokak üzerinde sol tarafta köşe konumludur. Bölgede altyapı tamamlanmıştır. Yakın çevresinde İyidere Merkez Camisi, İyidere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Polis Merkezi Amirliği bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Not: Parsel imar yoluna cepheli olup 18 uygulaması görmüş net parseldir. Parsel, bitişik nizam 7 kat izinli yapılaşma şartlarına sahip TİCARİ ALAN'da yer almaktadır, fakat encümen kararıyla parsellerin tamamına 7 kat yapılaşabilecekleri çıkmaya izin verilmediği bilgisi şifahi olarak alınmıştır. Hissenin yapılaşma şartları ilgili belediyesinden güncel olarak teyit edilmelidir. Parsel hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/6'dır. 23,70 m2 152 ada 1 parselin ortalama 37,2 m2'si satılıktır.  Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.