1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Pamukkale'de Tabela Değeri Yüksek Kırmızı Elma İş Merkezi'nde Ofis

Bankadan 83m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18404
Metre Kare 83m2
Ada 1585
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 22
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 19.02.1999
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

15 MAYIS MAHALLESİ, 559/2 SOKAK, NO: 8 D: 5 (UAVT: 2130461078 - UAVT: 3915400711 - UAVT: 2377650920)

Açıklama

Özellikler: 5 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz zemin kattan girişi sağlanan ana taşınmazın 2. katında, bina ana girişine göre sol kolda yer alan işyeridir. Taşınmaz mimari projesine göre; 3 adet oda, mutfak, wc hacimlerinden oluşmakta olup toplam yaklaşık 83 m2 kullanım alanına sahip olmaktadır. İşyeri hali hazırda Atlantis Harita tarafından kullanılmaktadır. Oda hacimlerin zemini fayans kaplı, duvarlar alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Mutfak dolapları ahşap olup tezgahı granittir. İşyeri iç kapıları ahşap olup işyeri giriş kapısı çelik kapıdır. Islak hacimlerin yer ve duvar döşemeleri seramik kaplıdır. Pencere doğramaları PVC olup çift cam takılıdır.

Binada asansör bulunmaktadır. Bina merdiven zemini mermer kaplı olup korkuluklar alüminyum krom korkuluktur. Bina girişi parsel arka cephesinden güney cepheden sağlanmaktadır.

Not: 19.02.1999 tarihli yapı ruhsatı ve 30.05.2014 tarihli tadilat ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.