COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Osmaniye Merkez Rahime Hatun Mahallesinde 70 m2 3+1 Ofis

Bankadan 70m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11571
Metre Kare 70m2
Ada 741
Parsel 56
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 29
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Osmaniye ili Merkeze bağlı, Rahime Hatun Mahallesi, Dr. Sadık Ahmet caddesi no 17 daire 29

Osmaniye Merkez Rahime Hatun Mahallesinde 70 m2 3+1 Ofis

Açıklama

Ulaşım:  Osmaniye ili Merkeze bağlı, Rahime Hatun Mahallesi, Dr. Sadık Ahmet caddesi üzerinde yer almaktadır. Binaya; Musa Şahin bulvarı ile Dr. Sadık Ahmet Caddesi kesişiminden, Dr. Sadık Ahmet caddesi üzerinde kuzey istikamete yaklaşık 50 m gidilerek ulaşılır. Bina yolun sağ (doğu) tarafında yer almaktadır. Bina, Belediye hizmet binasın 50 m,Devlet Bahçeli meydanına 50 m, çarşı merkezine 250 m mesafededir. Bölgede ulaşım sorunu ve altyapı eksiği bulunmamaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım Musa Şahin üzerinden sağlanmaktadır. Konu gayrimenkul, genel itibariyle düzenli olarak ayrık nizamda inşa edilmiş 4-5 katlı yeni binaların mevcut olduğu bölge sınırları içerisinde yer almaktadır. Bölge; genelde ofis ve konut amaçlı talep görmektedir.

Özellikler:  29 B.B. İŞYERİ : Taşınmaz girişinde çelik kapı mevcut olup, giriş ve koridor zeminleri seramik, duvarları saten boyalıdır. Salon ve oda zeminleri seramik, duvarlar saten boyalıdır. Mutfakta mdf lam mutfak dolabı ve granit tezgah mevcut olup, zeminde seramik uygulanmıştır. Banyoda klozet ve ayaklı lavabo mevcut olup, zemin ve duvarlar seramik uygulanmıştır. İç kapıları prespanel mobilya, dış cephe doğramaları ise alüminyum doğramadır. Taşınmaz güneydoğu ve güneybatı cepheli olup, onaylı mimari projesine göre taşınmaz yaklaşık 70 m2 brüt kullanım alanına sahip olup 3 oda,antre , mutfak, 1 banyo olarak planlanmıştır. 

Ana gayrimenkul 604,42 m2 yüzölçümüne sahip 741 ada 56 parsel üzerinde 3/B yapı sınıfında, ayrık nizamda ve betonarme karkas sistemde inşa edilmiştir. Taşınmazında bulunduğu bina bodrum + zemin + asma+4+ çatı kattan oluşmaktadır. Bodrum katta zemin kattaki işyeri eki ve sığınak, zemin katta 5 adet işyeri, asma katta zemin kattaki iş yeri eklentileri, normal katlarında 9 ar adet işyeri, 4. Katında 8 adet normal ve 1 adet çatı kat eklentili iş yeri mevcuttur. Bina girişi zemin kat kotundan kuzey batı cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı binanın girişte zemin döşemeleri seramik, merdiven döşemeleri mermer, duvarlar ise saten boyalıdır. Isıtma sistemi bulunmayan ana bina asansörlü olarak inşa edilmiştir. Bina kısmen bakımlıdır.

Not: 12.06.2015 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.