Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Osmaniye Kadirli'de Hisseli Arsa Payı

Şirketten 3 + 1 43m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19724
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
43m2
Ada:
248
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
1/2
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Fiziksel Durum:
Az Tadilat
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Dere Mah. Çoşkunlar Cd.Dere,Kadirli/Osmaniye

Açıklama

OSMANİYE KADİRLİ' DE HİSSELİ 43,27 ARSA PAYI

Özellikler: Taşınmaz Osmaniye İli, Kadirli İlçesi, Dere Mahallesi, 248 ada, 23 parsel sayılı, 216,37 m² yüzölçümlü, niteliği “Mesken”dir. Parsel üzerinde zemin ve 2 normal kat olmak üzere toplam 3 katlı olarak inşa edilmiş olan betonarme yapı bulunmaktadır. Mevcut durumda binada 3. Katının inşa edilmediği gözlenmiştir.

Gayrimenkule ana ulaşım arterlerinden olan Atatürk Caddesi ile Çoşkunlar Caddesi kesişim noktasından, Çoşkunlar Caddesi üzerinde yaklaşık 200 metre doğu istikamette ilerlenir ve sağ tarafta yer alan ana taşınmaza ulaşım sağlanır. Yakın çevresinde; Kadirli Kaymakamlık binası, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Ana yapıda mimari projesine göre; zemin katta bina girişi, 3 adet iş yeri ve 1 adet mesken; 3 normal katın her birinde 2 adet mesken olmak üzere toplam 9 adet bağımsız bölüm olacak şekilde planlanmış olduğu tespit edilmiştir. Gayrimenkul 3. Kat 6 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 12/60 arsa paylı(43,27m²)’dır. Konu taşınmazın yaklaşık 45 m² yol terki bulunmakta olup, yol terki sonrası taşınmazın arsa payı 12/60 (34,27m²) olarak hesaplanmıştır.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 12/60'dir. Hisseye düşen 43,27 m2'dir. Taşınmaz toplam 216,37 m² yüzölçümlüdür

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.