COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Osmaniye Düziçi Yeşilova Mahallesinde 110 m2 Ofis

Bankadan 110m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12706
Metre Kare 110m2
Ada 769
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yeşilova Mahallesi Refik Cesur Bulvarı Güven İş Merkezi Bina no:521 Kat: 1 Daire: 1 Düziçi/OSMANİYE

Açıklama

Refik Cesur Bulvarı üzeri İŞ MERKEZİNDE konumlu, tapuda mesken olarak kayıtlı, ofis veya konut amaçlı kullanım imkanıuna sahip, Yapı kullanım izin belgesinin alınmış olması avantaj, 2 oda salonb 110,00 m2 ARA KAT DAİRE/OFİS

Ulaşım: Osmaniye İli, Düziçi İlçesi, Yeşilova Mahallesi Refik Cesur Bul. Güven İş Merkezi Apt. No:339/11 adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için, Refik Cesur Bulvarı ile Şehit Kemal Keskin Caddesi kesişim noktası referans alınarak Refik Cesur Bulvarı üzerinde ~430 metre kuzey doğu istikametinde ilerlenir solda parsel üzerinde konumlu değerleme konusu taşınmazında bulunduğu ana taşınmaza ulaşılır. Değerleme konusu gayrimenkulün bulunduğu bölge şehrin ticari hareketliliği olan, zemin ve asma katları işyerleri, üst katları mesken olarak kullanılan yapıların bulvar boyunca sıralandığı bir bölgedir. Ticari potansiyel, taşınmazın önünden geçen Refik Cesur Bulvarı üzerinde orta ve küçük işletmeler şeklinde yapılanmıştır. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla düzenli ve sürekli olarak sağlanmaktadır.

Özellikler: Gayrimenkul, 1. katta bina girişine göre arkada, merdivenden çıkınca solda, asansörden çıkınca solda kalan 1 no’lu daire olup, kuzey doğu, kuzey batı açık cephelidir. Konu taşınmaz projesine göre 2 oda, 1salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc, 1 balkon, 1 teras hacimlerinden oluşmakta olup, projesine göre brüt ~110 m² alana sahiptir. Projesine göre taşınmazın 28 m2 terasa alanı bulunmakta olup değerlemede şerefiye olarak dikkate alınmıştır. Taşınmazın yer görme işlemi şube ve firma bilgisi dahilinde dışarıdan yapılmıştır. Bu nedenle iç özellikleri tespit edilememiştir.

Ana gayrimenkul Yeşilova Mahallesi 769 ada 17 parsel üzerinde tek bloklu olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul bodrum kat+ zemin kat + asma kat+ 3 normal kat ve çatı katı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Projesine göre yapının bodrum katında: sığınak, kazan dairesi, 4 ve 6 nolu işyeri ekleri, zemin katında: bina giriş holü 4,5,6 nolu işyerleri, asma katta: 4,5,6 nolu işyeri ekleri, 1. katta: 1 nolu mesken, 7,8 nolu işyeleri, 2. katta 2 nolu mesken, 9,10 nolu işyerleri, 3. Katta: 3 nolu mesken, 11,12 nolu işyerleri , çatı katında 11,12 nolu işyeri ekleri olmak üzere ana taşınmaz toplam 12 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Taşınmazın bina girişi zemin kattan güney doğu cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi ince sıvalı ve boyalıdır. Bina giriş kapısı camekanlı alüminyum doğramadan imal edilmiştir. Bina giriş holü duvarları, kat sahanlıkları duvarları ince sıvalı ve boyalıdır. Ortak alan merdiven basamakları mermer, kat sahanlıkları seramik karo kaplamadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina çevresinde çevre düzenlemesi yapılmıştır.

Not: 22/04/2014 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır.