0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ordu Ünye Tekkekiraz Köyü'nde Hisseli Fındık Bahçesi

Şirketten 2792m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19780
Metre Kare:
2792m2
Ada:
4391
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tekkekiraz Köyü Kıran Mevkii 4391 ada 4 parsel Ünye/Ordu

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz, Ordu İli, Ünye İlçesi, Tekkiraz Mahallesi dahilinde, Kıran mevkiinde, 4391 ada 4 parselde, 5.585,27 m2 yüzölçümlü, “Fındık Bahçesi” nitelikli gayrimenkuldür. Topografik olarak çok eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Geometrik olarak amorf formdadır. Kıran Küme Evler’e kuş uçuşu 200 metre mesafede konumludur. Kadastra paftasında yola cepheli olup mahallinde yolu olmadığı tespit edilmiştir. Taşınmaza ulaşım tarım araçları komşu parseller dahilindeki fiili yoldan sağlanmaktadır. Konumlu olduğu bölgede elektrik ve temiz su altyapısının mevcut olduğu görülmüştür. Parselin sınırlarını çevreleyen herhangi bir unsur görülememiştir.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/2'dir. Hisseye düşen 2.792,13  m2'dir. Taşınmazın toplam 5.585,27  m² yüzölçümlüdür. Taşınmaz 06/02/2021 tarihli 3402 sayılı 22/A maddesince uygulama görmüş, m2, ada ve parsel numarası değişmiştir. Eski ada 0 eski parsel 275 olup eski yüz ölçümü 4.620,00 m2'dir

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.