COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Altınordu Cumhuriyet Mahallesi'nde 2+1 78 m2 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 78m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16847
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 78m2
Ada 2420
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 01/04/2020
Ruhsat Tarihi 29/09/2017
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, 1370 sokak No:5/6 ALTINORDU / ORDU

>

Uzman Görüşü

Site tarzı yapılaşmaların ağırlıklı olduğu bölgede, Yapı kullanma izin belgesinin olması avantaj, otoparklı ve asansörlü binada, Brüt 78.00 m2 ara kat köşe daire olmasıyla avantajlıdır. 

Açıklama

Özellikler: 6 nolu mesken binada 2.normal katta bina girişine göre sol tarafta yer almaktadır. Taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre 78 m2 alanlı olup mutfak, salon, antre, 2 oda, lavabo+wc, duş, banyo ve 1 balkon iç hacimlerinden oluşmaktadır. 

Ana gayrimenkul onaylı kat irtifak projesine göre, zemin kat + 3 adet normal katlı olmak üzere toplam 4 katlı ve 8 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven holü ve basamakları mermer kaplama merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Bina girişi Zemin kattan ve güney cephesinden sağlanmaktadır. Ayrıca binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Ordu İli, Altınordu ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, 1370 sokak, No: 5, Kat:2 D:6 posta adresinde bulunmaktadır. İlçe merkezinden Ordu Giresun ana kara yolu güzergahında Giresun istikametine yaklaşık 4650 m gidilerek devamında Atatürk Bulvarına girilir. Bu istikamette de yaklaşık 410 m gidilerek sağa dönüldüğünde 1356 nolu sokağa girilmiş olunur. Bu istikamette de yaklaşık 295 m gidilerek sola dönüldüğünde 1371 nolu sokağa girilmiş olunur. Bu istikamatte de yaklaşık 210 m gidilerek sola dönüldüğünde 1370 nolu sokağa girilmiş olunur. Değerleme konusu mülkün bulunduğu bina yaklaşık 25 m ilerde yolun solunda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge site tarzı ve parselinde konut fonksiyonlu olarak gelişmektedir. Ulaşım dolmuşlar ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Not: 29/09/2017 tarih 9/80 sayılı, yapı ruhsatı ve 01/04/2020 tarih 4/2 sayılı iskan belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.