1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Niğde Merkez Sırali Mahallesi'nde 2+1 82 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 82m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18182
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 82m2
Ada 199
Parsel 184
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sırali Mahallesi, Paşakapı Caddesi, Huzur Apt., No:13/10, Merkez/Niğde

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 3. normal katında, bina girişine sağda konumlu, 10 bağımsız bölüm ve kapı numaralı, kuzeybatı ve güneydoğu cepheli meskendir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 82,00 m2 brüt kullanım alanına sahip olup, salon, 2 oda, mutfak, antre, kiler, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Bina, 311,02 m2 yüzölçümüne sahip, 199 ada 184 parsel üzerinde bitişik nizamda, betonarme taşıyıcı sistemde inşa edilmiştir. Bina bodrum + zemin + 5 normal kattan ibarettir. Bodrum katta; 4 adet depo, zemin katta; bina girişi ve 4 adet dükkan, diğer normal katların her birinde 2 şer adet mesken bulunmakta olup, bina 14 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kat kotundan, Paşakapı caddesinden bakış istikametine göre önden, binanın güneydoğu cephesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Bina içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Niğde İli, Merkez İlçesi, Sırali (tapuda Esenbey) Mahallesi, Paşakapı Caddesi, üzerinde konumlu 13 dış kapı numaralı binanın, 3. katında konumlu, 10 bağımsız bölüm ve dış kapı numaralı meskendir. Taşınmaza ulaşım için, belediye binası önünden Murat Zeren Caddesi üzerinde cadde bitimine kadar ilerlenir ve sola Paşakapı Caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 140 m kadar ilerlenir ve sol kol üzerinde konumlu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaz şehir merkezinde yer almakta olup, birçok merkezi yere yürüme mesafesindedir. Bölgede ticari yoğunluk yüksek seviyededir. Yakın çevresinde Paşa Cami, Paşa Hamamı, kendisine benzer binalar yer almaktadır. Gayrimenkule toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Taşınmaz kamusal alanlar ve sosyal donatı alanlarına yakın konumdadır. UAVT:3154003176 

Not: Taşınmaz tapuda Esenbey Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.