COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Toroslar Mahallesi'nde 28m2 Dükkan

Bankadan 28m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 14032
Metre Kare 28m2
Ada 4549
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Toroslar Mahallesi 92047 Sokak no:7 Seçil Apt. Mesken: Zemin kat D:1 Dükkan: Zemin Kat no:9 Toroslar / MERSİN

Açıklama

Okan Merzeci Bulvarı'na yakın konumda, ulaşımı rahat,CAM VİTRİN CEPHELİ, 28 m2 DÜZ GİRİŞ DÜKKAN

Özellikler: Taşınmaz, zemin katta yer alan bina girişine göre sağ tarafta yer alan 9 bağımsız bölüm numaralı dükkandır. Onaylı mimari projesine göre tek bölümden oluşmakta olup; brüt 28 m2 alana sahiptir. Taşınmazın dış cephesi camdır. Zemini seramiktir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz, Mersin ili Toroslar ilçesi Çavuşlu 4549 ada 12 parsel üzerinde, "arsa" vasıflı, 411 m2 yüzölçümlü, zemin ve 3 normal kattan oluşan binadır. Binanın girişi zemin kattan ve kuzeydoğu cephesinden sağlanmaktadır. Onaylı mimari projesine göre zemin katta 2 adet dükkan, bina girişi, 1 adet mesken, diğer normal katlarda; her katta 2'şer adet mesken olmak üzere toplamda 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyadır. Merdivenleri mermerdir. Bina dış kapısı demir doğramadır. 

Bölgede elektrik, yol, su, doğalgaz alt yapısı tamamlanmıştır. Bölgede genel olarak konut fonksiyonlu gelişmekte olup, cadde ve bulvar üzerinde ticari amaçlı kullanım görülmektedir. Ticari olarak düşük yoğunlukta bir bölge olup, bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri, market, eczane, kafeterya, şeklinde esnaflar kısa uzunlukta mesafelerde bulunmaktadır. Bölgede genellikle ­30 yaşında az katlı tek bloklu yapılardan ve çok katlı site özellikli yapılardan oluşmaktadır. Bölgedeki taşınmazların cadde, bulvar ve geniş yollarda zemin katlarının dükkan, üst katları mesken olarak, iç kesimlerde ise tamamı konut şeklindedir. Ayrık nizam yapılaşmanın daha hakim olduğu bölgede yapılaşma %90 a yakındır. Taşınmaza yakın sayılabilecek konumda Toroslar Kaymakamlığı ve Toroslar Belediyesi bulunmaktadır. 

 Ulaşım: Mersin merkezden Kuvai Milliye Caddesi üzerinden kuzeye 4 km devam edilir. Okan Merzeci Bulvarı'na gelindiğinde sağa dönülür. 600 metre ileride sola 207. Cadde'ye girilir. Sonrasında 250 metre ileride sağa 92047 Sokak'a girilir ve 200 metre ileride sağ taraftaki taşınmaza ulaşılır. 

 Not: 23/10/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kaydında Çavuşlu Mahallesi'ne kayıtlıdır.