1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Tarsus Fevzi Çakmak Mahallesi'nde 210 m2 Daire

Bankadan 5 + 1 210m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14079
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 210m2
Ada 219
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 25/05/1989
Ruhsat Tarihi 01/10/1987
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi,3111 Sokak No:15 kat:3 Daire no:4 Tarsus/Mersin

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. 

Özellikler: Binanın 3. katında yer alan MESKEN nitelikli, brüt 210 m2 kullanım alanına sahip 4 nolu bağımsız bölümdür. Projesine göre,5 oda, mutfak, salon, banyo, wc , 1 teras ve 5 balkondan oluşmaktadır. Isıtma sistemi sobadır. 

Ana gayrimenkulün özellikleri; ana taşınmaz zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 4 katlıdır. Zemin katta 2 adet işyeri,1. normal katta 2 adet mesken,2.normal katta 1 mesken,3. katta 1 adet mesken yer almakta olup toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Projeye göre bina giriş yönü binanın zemin katından güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Dış cephe akrilik boyalıdır, duvarlar plastik boyalıdır. 

Ulaşım: Mersin ili Tarsus ilçesi ana arterlerinden olan Adana Bulvarı üzerinde güney doğu istikametinde ilerlenir. 3111 sokağa gelince sağa sapılır ve sokak boyunca 150 m ilerlenir ve sağ tarafta yer alan 15 dış kapı numaralı binadır. Bölge altyapısını tamamlamış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım, toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanmaktadır. 

Not: 01/10/1987 tarihinde alınmış yapı ruhsatı ve 25/05/1989 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Açık otopark mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.