COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Mezitli Oliva Sitesinde 148 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 148m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12244
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 148m2
Ada 147
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 15
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Seymenli Mahallesi, 45119 Sokak, Site Oliva kat:8 daire:15 MEZİTLİ / MERSİN

Açıklama

Cennet Caddesine cepheli SİTE İÇERİSİNDE, araç park yerleri, çocuk oyun alanı, havuz ve kamelya imkanlarıyla konforlu, Kuzey-Güney ve Batı olmak üzere tam üç cepheli, İSKANLI, 3 oda salon ve ebeveyn banyolu 148.00 m2, DENİZ MANZARALI ULTRA LÜKS DAİRE
Özellikler: 15 nolu mesken, ana gayrimenkulün 8. katında kuzey­-güney­batı cephesinde, merdiven çıkışına göre sol tarafta, bina girişine göre bina girişinin üst hizasında yer almaktadır. Taşınmazın projesine göre yapının ortak kullanım alanları hariç alanı 148 m2 dir. Mesken, projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, tuvalet, antre, hol, ebeveyn banyosu ve 3 balkon mahallerinden oluşmaktadır. Meskenin iç yapısı görülememiştir.
Taşınmazın bulunduğu Site Oliva 2195.43 m2 arsa üzerinde, ayrık nizamlı,betonarme karkas yapı 
tarzında inşa edilmiş tek bloktan oluşmaktadır. Arsa etrafı bahçe duvarı ile çevrili olup içerisinde araç park yerleri, çocuk oyun alanı, havuz ve kamelya bulunmaktadır. Yapı projesine göre zemin kat ve 15 normal kattan oluşmakta olup toplam 16 kattan oluşmaktadır. Yapının zemin katında, sığınak, bina girişi, kapıcı dairesi, enerji odası, güvenlik odası, normal katlarında her katta 2`şer adet mesken olmak üzere yapıda toplam 30 mesken bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğrama ve camekan giriş yer döşemesi granit döşeme, duvarları alçı sıva üzeri boya ve duvar kağıdı kaplamadır. Binada iki asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Yapının dış cephesi dış cephe boyasıdır.

Ulaşım: Silifke istikametinde batı yönünde Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde giderken, Seymenli Mahallesi sınırları içerisinde bulvar ile ile Söğütlüpınar Caddesinin kesiştiği kavşaktan cadde yönüne güney istikametine dönülür. Söğütlüpınar Caddesi üzerinde yaklaşık 300 mt gidildiğinde, Cennet Caddesi ile kesişen kavşağa ulaşılır. Taşınmaz Cennet Caddesi üzerinde yaklaşık 100 mt doğu istikametinde gidildiğinde, sağ kolda Cennet Caddesi ve 45119 Sokağın kesiştiği kavşakta Site Oliva isimli yapıda yer almaktadır. Yapı kuzey yönünden Cennet Caddesine, batı yönünden 45119 Sokağa cepheli konumdadır. Bölge site içerisinde eski ve yeni yapıların bulunduğu bir yerleşim bölgesidir. Yapılaşmanın son yıllarda artış gösterdiği bir bölgedir. Yapının bahçe alanına giriş 45119 Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Yakın çevresinde Zafer Sitesi, Söğütlüpınar Sitesi bulunmaktadır.
Not: 26/04/2017 yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.