0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Koçhisar Mahallesi'nde 177 m2 Ara Kat Köşe Daire

Bankadan 3 + 1 177m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18699
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
177m2
Ada:
451
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
06.05.1997
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
10

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KOÇHİSAR mah. 309 sok.No: 1 Daire: 10 KIZILTEPE MARDİN

Açıklama

Özellikler: 4.kat 10 bağımsız bölüm nolu meskendir. Mesken bina girişine göre sol ön, sol yan tarafta yer almakta olup kuzeydoğu  güneydoğu cephelidir. Mimari projesinde yaklaşık brüt 177 m2 kullanım alanlı olup 1 adet salon, 3 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo, 1 adet balkon ve antre bölümlerinden oluşmaktadır. 

Bina girişi zemin kat, doğu cepheden sağlanmaktadır. Binada orta kalitede malzeme kullanılmış olup dış cephesi normal dış cephe boyalıdır. Bina içerisinde zeminler mermer kaplı, duvarlar plastik boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. Merdiven basamakları ve sahanlıkları seramik kaplamadır. Binanın giriş kapısı camlı demir olup, merdiven korkulukları demir çeliktir. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır.  Kızıltepe Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre, gayrimenkulün bulunduğu parsel, 04.05.2007 onay tarihli imar planı kapsamında Bitişik Nizam, 8 kat, konut+ticari alanı imarlıdır. Parselin 16 m2 terki, 62 m2 ihdas şartı bulunmaktadır. Mevcut yapının terk ve ihdastan etkilenmediği, yeni bir uygulama yapılması durumunda dikkate alınacağı belirtilmiştir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 06.05.1997 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.