Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Ersoylu Mahallesi'nde 4+1 240 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 240m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18025
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
240m2
Ada:
138
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
18/10/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Ersoylu Mahallesi, Kubbik mah. 109 sokak, N:13 K:3 D:5 KIZILTEPE / MARDİN

Uzman Görüşü

İpek Yolu caddesi, Kızıltepe Emniyet Müdürlüğü ve Kızıltepe Fen Lisesi'ne yakın konumda, az katlı binada, brüt 240 m2 SON KAT KÖŞE DAİRE olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 3. katta yer alan 5 bağımsız bölüm numaralı mesken, binaya giriş yönünden bakıldığında 3.katta sağ-­sol arka tarafta konumlu olup, kuzey, doğu ve batı cephelidir. Mesken projesine göre; 1 salon, 4 oda, mutfak, lavabo¬wc, 1 banyo, 1 duş, antre­hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta ve yaklaşık brüt 240 m2 alana sahiptir.

Ulaşım: Mardin ili, Kızıltepe ilçesi, Ersoylu Mahallesi, 109.Sokak, No:5 Kızıltepe/Mardin posta adresinde bulunan meskendir. Konu taşınmaza ulaşım tarifi olarak Şehrin ana arterlerinden olan İpek Yolu Caddesi ile 12.caddenin kesiştiği kavşaktan 12.caddeye dönülür.12.cadde üzerinde kuzey yönünde 250 m. ilerledikten sonra sola 11.caddeye dönülür.11.cadde üzerinde batı yönünde 550 m. ilerledikten sonra yolun sol tarafında konumlu 109.sokak girişli ana taşınmaza ulaşılır. T Taşınmazın yakın çevresinde İpek Yolu caddesi, Kızıltepe Emniyet Müdürlüğü, Kızıltepe Fen Lisesi, benzer nitelikte yapılaşmalar ve orta ve küçük ölçekteki iş yerleri bulunmaktadır. Bölgede yenilenme devam etmekte olup altyapısının kısmen eksik olduğu gözlenmiştir. Bölge genellikle alt ve orta gelir düzeyli kesim tarafından tercih edilmekte olup, ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Not : Hasar tespiti henüz yapılmamış olup teklif vermeden önce yerinde görmeniz önerilmektedir. 

Not: 18/10/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Kübbik Mahallesi'nde kayıtlıdır. 3402 Sayılı Kanunun 22. maddesinin 2. fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. ( Ada -parsel uygulama görecek olup, halihazırdaki yapıyı etkilemez.)
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.