COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mardin Artuklu Nur Mahallesi'nde 1222 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 1222m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16327
Metre Kare 1222m2
Ada 1143
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Nur Mahallesi 1143 Ada 3 Parsel Artuklu/Mardin

Açıklama

Özellikler: 1143 Ada 3 Parsel de konumlu taşınmaz 1222,54 m2 alanlı Arsa vasıflı taşınmazdır. Mardin iIi, Artuklu İlçesi, Nur Mahallesi, 1143 ada, 1222,54 m2 yüzölçümlü, 3 parselde kayıtlı Arsa nitelikli ana gayrimenkuldür. Parsel geometrik olarak düzgün olmayan bir forma, topografik olarak az eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Altyapı ile ilgili bir eksiklik gözlemlenmemiştir. Parsel ban cepheden 28m, kuzey cepheden 56 m. yola cephelidir. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı ya da yapılaşmaya engel teşkil edebilecek fiziksel bir unsur bulunmamaktadır. Parsel ana arter olan Diyarbakır- Mardin Yoluna 300 m. mesafededir. Yakın çevresinde benzer yapılaşma koşullarına haiz arsalar bulunmaktadır. 

Ulaşım: Nur Mahallesi 1143 Ada 3 Parsel Artuklu/Mardin adresinde konumludur. Mardin ili, Artuklu ilçesi, Nur Mahallesi 1143 Ada, 3 nolu parselde bulunmaktadır. Konu taşınmaz en yakın artere- 100 m, an arter olan Diyarbakır-Mardin Yolu'na -300 m. Artuklu Merkeze 3,3 km mesafede yer almaktadır. Bölgede yaygın olarak ana artere yakın yerlerde ticari+komut imarlı yapılar ve arsalar, iç kısımlarla imarlı arsalar mevcuttur. Sosyo kültürel ve sosyo ekonomik düzeyleri orta ve üze olan kesimin yoğunlukta olduğu ve altyapı ile ilgili herhangi bir sorunu olmadığı gözlemlenmiştir Konu taşınmazın yakınında: Olimpik Yüzme havuzu, Nasır Camii TOKI İlkokulu Mardin Artuklu Üniversitesi ve Mardin Devlet Hastanesi bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Mardin-Diyarbakır Yolu üzerinden geçen toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanmaktadır. 

Not: Parsel yapılaşma koşulları Taks:1,20 Ayrık Nizam olarak belirlenmiştir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.