COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Turgutlu Yedieylül Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 88m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16881
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 88m2
Ada 1017
Parsel 44
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 10.05.2017
Ruhsat Tarihi 15.07.2010
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YEDİ EYLÜL MAHALLESİ, HUN SOKAK, NO:36, KAT 4, DAİRE 7 TURGUTLU-MANİSA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz ana taşınmazın 4.normal katında yer alan 13 nolu bağımsız bölümdür. Konu taşınmaz bina girişine karşıdan bakıldığında 4. Normal katta ön cephede yer alan dairedir. Konu taşınmaz projesine göre brüt 88 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Binada asansör vardır ve ısınma sistemi merkezi kaloriferdir. Taşınmazın yer aldığı binada bodrum, zemin, batar, 4 normal kat olarak inşa edilmiştir. 

Ulaşım: Manisa ili, Turgutlu İlçesi, Yedieylül Mahallesi, Hun Sokak üzerinde yer alan 36 dış kapı numaralı binada, 4. Normal katta konumlu adresinde 7 nolu, tapuda ve onaylı mimari projesinde 13 nolu bağımsız bölümdür. Gayrimenkule ulaşım için; Bölgenin ana arterlerinden olan Kervanyolu Sokak üzerinden kuzey yönüne devam edilirken sağa Hun Sokağa girilerek taşınmaza ulaşılabilir. Taşınmaza ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz ulaşımı ve tarifi kolay bir konuma sahiptir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikte bitişik nizam konut ve konut + iş yeri yapılaşmaları bulunmaktadır. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta düzey gelir grubuna sahip insanların yer aldığı bölge özelliğini taşımaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Turgutlu Yedieylül Stadı, Turgutlu Lisesi ve semt parkları olarak ifade edilebilir.

Not:  15.07.2010 Tarihli yapı ruhsatı ve 10.05.2017 tarihli yapı kullanma izin belgesi(iskanı) vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.