1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Salihli Yılmaz Mahallesinde 130 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15312
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 150
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 28/03/2006
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm F Blok 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yılmaz Mahallesi, Aktaş Sokak, Çağdaş Kent Sitesi, F Blok, No:13, Kat: 4, Daire: 9 SALİHLİ/MANİSA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Manisa İli, Salihli İlçe merkezindeki Salihli eski Yılmaz Belediye binasının kuzey doğusundan geçen Menderes Caddesi üzerinde doğu yönde 670 metre ilerlendikten sonra, güney yönde kalan AktaşSokağa dönülüp yaklaşık 200 metre gidildiğinde sol kolda kalan değerleme konusu taşınmazın bulunduğu Çağdaş Sitesi, F Blok, 13 dış kapı numaralı ana yapıya ulaşılır.

Özellikler: Taşınmaz; 1/57 arsa paylı, F Blok, 4. kat, 9 bağımsız bölüm numaralı mesken vasıflı taşınmaz niteliğindedir. Taşınmaz ile ilgili olarak Salihli Tapu Müdürlüğünde yer alan kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre ve mevcutta binanın zemin kattan Aktaş Sokak üzerinden olan bina girişine göre sol tarafta yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre; 3 adet oda, salon, mutfak, banyo, wc ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yasal brüt 130 m2 alanlı olduğu tespit edilmiştir. Taşınmaz çelik giriş kapılı, iç doğramaları iç ve dış doğramaları ahşap malzemedendir. Taşınmazın duvarları boyalı, tavanı badanalıdır. Salon ve oda zeminleri ahşap parke kaplı, diğer zeminler seramik kaplıdır. Mutfak ahşap suntalam malzemeden imal alt üst dolaplı, mermer tezgahlı, banyosu seramik+ fayans kaplı, klozetli, lavabolu, açık duşludur. Taşınmazda ısınma soba ile sağlanmakta olup kısmı tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu 150 ada, 1 parselde blok nizamda inşa edilmiş olan Çağdaş Kent Sitesi; A,B,C,D,E,F bloklardan oluşmakta olup, taşınmazın bulunduğu F Blok parselin güney batı ucunda konumludur. F Blok zemin+4 normal katlı ,dış cephesi kısmen ince sıva üstüne dış cephe boyası ile boyalı, giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Giriş zemini, merdiven basamakları ve kat sahanlıkları mozaik dökme taş olup merdiven korkulukları demir doğrama, duvarları ince sıva üzerinde plastik boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. Binada ısınma, soba ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı F Blokta, Zemin ve normal katlarda 2'şer mesken olmak üzere toplam 10 bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Not: 28.03.2006 Tarihli İskan Belgesi Mevcuttur. 9 nolu kömürlük taşınmaza aittir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.