0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Çandır'da Yola Cepheli Arazi

Bankadan 1760m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19146
Metre Kare:
1760m2
Ada:
176
Parsel:
53
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çandır Mah. Köycivarı Mevkii 176 ada 53 parsel Demirci/Manisa

Açıklama

ÇANDIR MAHALLE MERKEZİNE KISMEN YAKIN KONUMDA, TARIMA ELVERİŞLİ ARAZİDE, 1760.31 M2 YATIRIM ARAZİSİ 

Özellikler: Manisa İli Demirci İlçesi, Çandır Mahallesi Köy Civarı Mevkiinde 1760.31 m² yüzölçümlü 176 ada 53 parsel "bağ" niteliğindeki taşınmazdır. Geometrik olarak amorf ve eğimli arazi yapısına sahiptir. 

Taşınmaz en yakın yerleşim yeri olan Çandır Mahallesine yaklaşık kuşuçuşu 650 m uzaklıktadır. Taşınmazın üzerinde herhangi bir faaliyet ya da yapı bulunmamaktadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde üzüm bağı bulunmaktadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmakta olup, ulaşım tarla yolundan sağlanmaktadır.

Not: Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.