1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Alaşehir Örnekköy Mahallesi'nde 5073 m2 Bağ

Bankadan 5073m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14540
Metre Kare 5073m2
Ada 104
Parsel 45
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Örnekköy Mahallesi Arkaltı Mevkii, 104 ada 45 parsel, Alaşehir/MANİSA

Uzman Görüşü

Örnekköy, Kavaklıdere ve Gürsu yerleşimlerine yakın, verimli bölgede, bir kısmı bağ, zeytin ve nar bahçesi, bir bölümü ise boş tarla durumunda, özellikle üzüm ve zeytin yetiştiricisine fırsat sunabilecek 5073,74 m2 bağ; parsellerin kadastral yola cephesinin olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 5.073,74 m2 yüzölçümlü bağ vasıflı 104 ada 45 parsel yaklaşık dikdörtgen, düz bir topografyaya sahip, halihazırda üzerinde yetişkin durumda nar ağaçları vardır. Parselin doğu yönünde yaklaşık 40 m kadastral yola cephesi bulunmakta olup diğer yönlerde komşu parseller ile çevrilidir. Komşu parselde bulunan kuyu ve bölgedeki sulama kanalı ile sulama sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım kolaydır. Sınırları kısmen belirgindir.

 Ulaşım: Manisa İli, Alaşehir İçesi, Örnekköy Mahallesi, 5.073,74 m2 yüzölçümlü, 104 ada 45 parsel bağ vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmaza ulaşım için, Salihli­ Denizli karayolu üzerinde Denizli istikametinde ilerlerken Örnekköy mahallesine dönülüp yaklaşık 400 metre ilerledikten sonra yaklaşık 475 metre solda yer almaktadır. Konu parsel Örnekköy Mahallesine yaklaşık 1,4 km, ilçe merkezine 16 km, il merkezine 103 km mesafededir. İlçe merkezinin kuzeybatısında konumlu olan konu taşınmazın yakın çevresinde herhangi bir yapılaşma olmayıp tarım arazileriyle çevrilidir. Taşınmazın bulunduğu bölge sulak bir alan olup, ağırlıklı olarak bağcılık gelişmiş, ayrıca pamuk, mısır, buğday yetiştirilmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.