COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Alaşehir Gümüşçay Mahallesi'nde 5145 m2 Bağ

Bankadan 5145m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17219
Metre Kare 5145m2
Ada 156
Parsel 33
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gümüşçay Mahallesi Geribaşı Mevkii 156 Ada 33 Parsel Alaşehir/Manisa

Açıklama

Özellikler: 156 Ada 33 Parselde yer alan taşınmaz 5145,80 m2 alanlı olup bağ vasıflıdır. Taşınmaz dikdörtgen formdadır.

Ulaşım: Gümüşçay Mahallesi Geribaşı Mevkii 156 Ada 33 Parsel Alaşehir/Manisa adresinde konumludur. Köy merkezine 800 m ve Manisa Salihli yoluna 9,5 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.