COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Alaşehir Gümüşçay Mahallesi'nde 4826 m2 Bağ

Bankadan 4826m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17708
Metre Kare 4826m2
Ada 148
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gümüşçay Mahallesi Yeryol Mevkii 148 Ada 7 Parsel Alaşehir/Manisa

Açıklama

Özellik: 148 ada 7 parselde yer alan taşınmaz 4826 m2 alanlı olup bağ vasıflıdır. Yaklaşık dikdörtgen formdadır. Ortalama 113 m * 42 m kenar uzunluğuna sahiptir. Az eğimli arazi yapısı ve kurak toprak özelliğindedir. Yaklaşık 42 m'lik kuzeybatı kenarı yola cephelidir. Sınırları yerinde işaretli olmayp sınırlar ekili alandan anlaşılmaktadır. Parsel üzerinde su kaynağı mevcut değildir. Mahalle kooperatifinin sağladığı su ile damlama sulama sistem kullanılmak suretiyle sulanabilmektedir. Yerleşim alanına ortalama 1200 m mesafede olup yakından geçen elektrik nakil hattı tespit edilememiştir. Parsel üzerinde bölgede "Sultaniye" olarak bilinen yaklaşık 15 yaşlarında üzüm bağı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Manisa ili, Alaşehir ilçesi, Gümüşçay Mahallesi, Dipyol Mevkii, 148 ada 7 parseldir. Tarif olarak; Alaşehir ilçe merkezinden Ilgın yoluna girilir, yaklaşık 3 km sonra Ilgın köyüne ulaşılır. Kuzeydoğu istikamette yaklaşık 3,5 km ilerlenir ve Caberfakılı yol ayrımına ulaşılır. Yol ayrımından sağa dönülerek Killik yoluna girilir, yaklaşol 3 km sonra Killik köyü, aynı istikamette 3 km daha gidilirse Gümüşçay köyüne ulaşılır. 148 ada 7 parsel ise köy merkezinin yaklaşık 1200 m güneyinde yer almaktadır. Gümüşçay köyü 2013'te kanun gereği mahalle olmuş yaklaşık 600 haneden oluşmaktadır. Sağlık ocağı, okul, cami bulunmaktadır. Uşak tren hattı köy içinden geçmektedir. Yakın çevrede tarım arazileri, tarım işletme ve hayvancılık tesisleri bulunmaktadır.

Not: Taşınmaza ait hiçbir işlem dosyası bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.