COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Akhisar Yatağan Mahallesi'nde 8500 m2 90 Ağaçlı Zeytinli Tarla

Bankadan 8500m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15349
Metre Kare 8500m2
Ada 0
Parsel 149
Tapu Bilgisi Cins Tashihi

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yatağan Mahallesi, Gökbeydin Mevkii, 149 Parsel Zeytinli Tarla Akhisar/Manisa

Açıklama

Özellikler: 8.500 m2 alanlı '90 AĞAÇLI ZEYTİNLİ TARLA' vasıflı 149 parsel kısmen az eğimli kısmen çok eğimli topoğrafik yapıya sahiptir. Geometrik olarak amorf bir yapıya sahiptir. Söz konusu parsel çevre düzeni planında TARIM ALANINDA kalmaktadır. Doğu yönden kadastral yola ~60m cepheli olup 8500.00 m2 yüzölçüm alanlıdır. Üzerinde zeytin ağaçları bulunmaktadır. Ulaşım olanakları kısmen iyidir. Parsel bünyesinde sulama imkanı bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Manisa İli, Akhisar İlçesi, Yatağan Mahallesi, Damlarcivarı, Gökbeydin, Köycivarı Mevkii, 149 Parselde yer almaktadır. Yatağan köy merkezinin 2.2 km güneydoğusunda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge genelinde ağırlıklı olarak zeytin ağaçlar ekili araziler bulunmaktadır. Yapılaşma köy merkezleri civarında yoğunlaşmıştır. Bölge topoğrafik olarak yer yer az eğimli, yer yer çok eğimli bir yapıya sahiptir.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.