0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Malatya Kuluncak Çayköy Mahallesi'nde 9 Dönüm Bahçe

Bankadan 9000m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18416
Metre Kare:
9000m2
Ada:
0
Parsel:
149
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çayköy Köyü, Karabük Mevkii 149 Parsel

Uzman Görüşü

Taşınmazın doğusundaki yola yaklaşık 100 m. cephesi bulunması ve köy merkezine yakın konumda yer alması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Çayköy Köyü, Karabük Mevkii 0 ada 149 parselde yer alan taşınmaz 9000 m2 alanlı olup Bahçe vasıflıdır. Taşınmaz Karabük köy merkezine ve Darende Hekimhan yoluna yakın mesafede yer almaktadır. Geometrik olarak çeyrek daireye yakın formda olup topoğrafik olarak az eğimli arazi yapısına sahiptir. 

Taşınmazın üzerinde yaklaşık 25 adet kayısı ağacı bulunmaktadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmakta olup Kuluncak – Darende yoluna da cephelidir. Taşınmaz kanallar vasıtasıyla sulanmaktadır. Taşınmazın etrafının belirleyen herhangi bir unsur bulunmamakla birlikte sınırları yer yer doğal olarak belirginleşmiştir. 

Parselin, batısındaki Kuluncak - Darende yoluna yaklaşık 100 m., kuzeyindeki yola yaklaşık 90m., doğusundaki yola ise yaklaşık 100 m. cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde yaklaşık 25 adet kayısı ağacı bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz Malatya Elazığ Bingöl Tunceli planlama bölgesi 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı'nda "Ekolojik Öneme Sahip Alan" da kalmaktadır. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.