COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Küçükçekmece Atakent Mahallesi Tema Terrace 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 64m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12795
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 64m2
Ada 801
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 28
Bulunduğu Kat 9
Bağımsız Bölüm B BLOK 66

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ATAKENT MAH. 241 SOK. TERRACE TEMA SİT. B BLOK APT. NO: 7 /1 / 66 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz B Bloğun, 1. bodrum kattan ve parselin kuzey yönünden verilmiş olan blok girişine göre sağ yan tarafta, 9. normal katta yer alan 66 numaralı bağımsız bölümdür. 1 oda, 1 salon, 1 mutfak ve 1 banyodan oluşmaktadır. Dış kapısı çelik, iç kapıları mobilya kapı olup pencere doğramaları ve balkon kapısı PVC esaslı ve çift camlıdır. Salon ve odalar laminant parkedir. Kuzey cepheli olup açık şehir manzaralıdır. 
Ana taşınmazda basamak ve sahanlıklar mermer/granit/halıfleks kaplıdır. Duvarlar kısmen duvar 
kağıdı kısmen de saten boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyumdur. Blokta 1 adet yangın merdiveni, 1 adet servis merdiveni ve 5 adet asansör bulunmaktadır. 4 bodrum + zemin + 28 normal kat olmak üzere toplamda 194 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 
Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu 
bölgede kısmen yüksek katlı konut siteleri ile kısmen 3-4 katlı betonarme şekilde inşa edilmiş apartman tarzı binalar bulunmakta olup konut yerleşimi hakimdir. Bölge içerisine yerleşim süreci son derece hızlı bir şekilde devam etmekte olup gelişim süreci aşamasındadır. Taşınmazın bulunduğu bölge gelişim süreci içerisinde yer almakta olup ilgili belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz Halkalı Merkez’e yakın konumlanmaktadır. Taşınmaz ulaşım sıkıntısı olmayan bir bölgede yer almakta olup alt yapısı tamamlanmıştır. Taşınmaza 400 metre mesafede yer alan cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaylıkla sağlanabilmekte olup yakın çevresinde AVM, park, cami, hastane ve konut siteleri bulunmaktadır.