1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Selçuklu Vizyon İstanbul Evleri'nde 235 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 235m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17729
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 235m2
Ada 28854
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 12
Bulunduğu Kat 12
Bağımsız Bölüm L1 Blok 38

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hacı Kaymak Mah. Çağpınar Sokak Vizyon İstanbul Evleri L1 Blok No:9/38 Selçuklu/Konya

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, konumunun merkezi olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, bakımlı olması, site içerisinde yer alıyor olması, sitede güvenlik, çocuk oyun alanı, oturma alanı, açık ve kapalı otopark ve asansör olması, 235 m2 alana sahip olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz L1 Blok 12. normal kat 38 bağımsız bölüm numaralı dubleks mesken mimari projesine göre toplam yaklaşık brüt 225 m2 alana sahip olup içerisinde bulunduğu binanın girişine göre sol arka tarafta yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre 12. Normal katta (158 m2) antre, hol, salon, 2 adet oda, soyunma odası, mutfak, kiler, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden; çatı katında (67 m2) sofa, 2 adet oda, 2 adet banyo ve teras (10 m2) hacimlerinden oluşmaktadır. Terasla birlikte 235 m2 kullanım alanı vardır. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması merkezi sistem kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır. Güvenlik, otopark, asansör vardır.

taşınmazın bulunduğu site 7.516,00 m² yüzölçümlü 28854 ada 9 parsel numaralı arsa üzerinde blok nizamda, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde onaylı mimari projesine göre ve mahallen 3 adet blok bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre ve mahallen bloklar L, L1 ve L2 Blok olarak isimlendirilmiştir. Taşınmaz L1 Blokta yer almaktadır. L1 Blok bodrum kat + zemin kat + 12 normal kat + çatı katı olmak üzere toplam 14 kattan oluşmaktadır. L1 Blok bodrum katında sığınak, pano odası, jeneratör odası ve depolar, zemin 1., 2.,. ve 11. normal katlarında her katta 3'er mesken, 12. normal katında 1 adet mesken ve 2 adet dubleks mesken, çatı katında ise kapıcı dairesi bulunmaktadır. Bina dahilinde 37 adet mesken ve 2 adet dubleks mesken olmak üzere 39 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Site genelinde ise 118 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Sitenin çevresi betonarme bahçe duvarı ve panel çit ile çevrilidir. Site girişi güneybatı ve kuzeybatı cephelerde bulunan 2 ayrı güvenlik noktasından sağlanmaktadır. Site dahilinde çocuk oyun alanlı, oturma alanları, yeşil alanlar ile açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Taşınmazların yer aldığı binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Bina girişi site bahçesi içinden zemin kat düzeyinden, ana gayrimenkulün güneydoğu cephesi üzerinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama üzeri cam giydirmedir. Ana gayrimenkulün ısınması merkezi sistem kalorifer tesisatı sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Konya ili, Selçuklu İlçesi, Hacı Kaymak Mahallesi, Çağpınar Sokak, Vizyon İstanbul Evleri, L1 Blok, No: 9/38 adresinde yer alan 12. normal kat 38 bağımsız bölüm numaralı dubleks meskendir. Taşınmaza ulaşım için, şehrin ana arterlerinden Şefikcan Caddesi ile Çevre Yolu Caddesi kesişiminden Şefikcan Caddesi üzerinde güneydoğu istikamette yaklaşık 1.30 metre ilerlenir ve sola Şair Seyfi Caddesine daha sonra sağa Çağpınar Sokak'a dönülür. Taşınmazın bulunduğu site bu sokak ile Murat Sokak kesişiminde sol tarafta yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım Ana Cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Gayrimenkulün çevresi, genellikle orta ve üst gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu, alt yapısını büyük ölçüde tamamlamış bir bölgedir. Bölgede eski bahçeli 1-2 katlı evlerin yıkılarak, yerine düzenli yeni konut alanlarının oluşturulduğu gelişimi devam etmekte olan bir bölgedir. Bölgede genellikle konut amaçlı ve zemin katları dükkan olarak kullanılan 10-15 katlı yapılar olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yoğunlukta olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Alt yapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.