COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Selçuklu Loft Campus Sitesi'nde 92 m2 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17439
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 30104
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 06/09/2013
Ruhsat Tarihi 16/04/2013
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bosna Hersek Mahallesi Şehriyar Sokak Loft Campus Sitesi B Blok No:6/12 Selçuklu Konya

Açıklama

Özellikler: 12 bağımsız bölüm nolu dubleks mesken ise projesine göre ve mahallen bina içerisinde bina giriş cephesi karşıda olmak üzere bina girişine göre sağ ön tarafta yer almaktadır. Taşınmaz tek cepheli olup batı konumludur. Projesinde ve yerinde yaklaşık 92 m2 kullanım alanlı olup; bodrum katında (brüt 48 m2) hol, 2 adet depo, banyo ve 2 adet balkon, zemin katında (brüt 44 m2) antre, salon, 1 adet oda, mutfak, WC-lavabo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

 Taşınmaz halihazırda tamamlanmış durumda olup aynı iç mekan özelliklerine sahiptir. Taşınmazın antre ve hol zemini seramik, duvarları ve tavanlar plastik boyalıdır. Antrede sunta-lam dolap mevcuttur. Salon ve odaların zeminleri laminant parke, duvarları plastik boyalı, salon tavanı alçıpan asma tavan, diğer odaların tavanı ise plastik boyalı ve kartonpiyerlidir. Ayrıca salonlarda mutfak nişi bulunmakta olup mutfak zemini seramik, duvarlar tezgah üstü fayans kaplı, diğer kısımları plastik boyalı, tavanı ise alçıpan asma tavandır. Mutfak nişinde sunta-lam mutfak dolabı mevcut olup tezgahı mermerdir. Islak hacimlerin zeminleri seramik, duvarlar fayans kaplı, tavanları ise PVC asma tavandır. Banyoda duşakabin, klozet ve hilton lavabo mevcuttur. Katlar arası irtibat mermer basamaklı alüminyum profil iç merdivenle sağlanmaktadır. Daire giriş kapılan çelik kapı, iç kapılan panel kapıdır. Pencereler ise PVC'den mamul olup üzerinde çift camlıdır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkullerin ısıtılması merkezi ısıtmalı kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır. Taşınmazlar yeni ve bakımlı olup tadilat ihtiyacı bulunmamaktadır. Stüdyo dubleks mesken olarak dizayn edilmiştir.

Ana Gayrimenkul, 4.499,08 m2 yüzölçümlü arsa üzerine 2 blok halinde betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Parselin kuzeyindeki blok A Blok, doğusunda kalan blok ise B Blok olarak tescil edilmiştir. Ekspertizi istenen taşınmazların bulunduğu B Blok Bodrum Kat+zemin+5 Normal katlı bir yapıdır. Binanın Bodrum katında; sığınak. bulunmaktadır. Zemin katta; 12 adet dubleks mesken ve 1,2,ve 3. katlarda her katta 12'şer mesken, 4. katta 6 adet normal mesken 6 adet dubleks mesken, 5 katta ise 4. kattaki dubleks meskenlere ait 6 adet dubleks eki bulunmaktadır. Binada toplam 60 Bağımsız özel güvenlik kontrollü bahçe duvarı ile çevrilmiş, bahçesi açık otopark ve yeşil alan şeklinde düzenlenmiştir. kazan dairesi, su deposu ve hidrofor odası ve zemin katta bulunan dubleks meskenlere ait 12 adet dubleks mesken eki Bölüm Bulunmaktadır. Bina dış cephesi silikon esaslı dış cephe boyası kaplama, giriş kapısı alüminyum doğrama, merdivenleri ve bina içi zeminleri özel granit mermer kaplamalıdır. Girişi güneyden parsel içinden sağlanan binanın çevresi diğer bloğunda içine alacak şekilde özel güvenlik kontrollü bahçe duvarı işe çevrilmiş, bahçesi açık otopark ve yeşil alan şeklinde düzenlenmiştir.

Ulaşım: Konya İli, Selçuklu İlçesi, Bosna Hersek Mahallesi, Şehriyar Sokak, Loft Campus, B Blok, No: 6, Zemin Kat, D:1, 6, 7, 8, 9, 10, 12 posta adreslidir. Söz konusu taşınmazlara ulaşım için; şehrin ana arterlerinden biri olan Yeni İstanbul Caddesi üzerinde kuzey yönde Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat Kampüsü istikametinde ilerlenir ve Rixos Oteli geçtikten sonra sağ tarafa Şehit Ersen Şeker Caddesi'ne dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 300 m. ilerledikten sonra sol tarafta yer alan Mesaj Caddesi'ne dönülür. Bu cadde üzerinde 750 m. ilerde sağ tarafta yer almaktadır. Gayrimenkullerin çevresi, genellikle orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu, alt yapısı tamamlamış ve gelişimini devam ettiren bir bölgedir. Bölgenin Selçuk Üniversitesi'ne yakın konumlu olması üniversite öğrencileri ve personeli tarafından da tercih edilmesine sebep olmaktadır. Taşınmazların yer aldığı bölge şehrin talep gören ve öğrenci ağırlıklı yerleşimin yaygın olduğu bir bölgesidir. Bölgede ayrık ve blok nizamda yeni inşa edilmiş ve inşası devam eden, 3-4 katlı ve 8-10 katlı siteler ve apartmanlar ile imarlı boş arsalar bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile Yeni İstanbul Caddesi ve Mesaj Caddesi üzerinden ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkullerin yakın çevresinde; Hacı Ahmet Akkaya Camii, Mustafa ve Fevzi Serin İlköğretim Okulu, Yeşilkaya Erkek Öğrenci Yurdu, 17 Nolu Sağlık Ocağı ve Bosna Hersek Polis Merkezi Amirliği röper noktası olabilecek yapı niteliğindedir.

Not: 16/04/2013 tarihli yapı ruhsatı ve 06/09/2013 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.