0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Selçuklu Kılınçarslan Mahallesi'nde 3+1 Hisseli Daire

Şirketten 3 + 1 25m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19731
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
25m2
Ada:
0
Parsel:
6738
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/4
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
49
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
20.10.1973
Ruhsat Tarihi:
23.05.1972
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kılınçarslan Mahallesi Öğün Sokak No:2/5 Selçuklu/Konya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Konya İli, Selçuklu İlçesi, Kılıçarslan Mahallesi, Öğün Sokak üzerinde konumlu 6 dış kapı nolu binada 5 kapı nolu dairedir. Taşınmaz Öğün Sokak ile Bayrak Sokak kesişiminde konumludur.  Taşınmaz bina girişine göre sol cephede konumludur. Projesine göre  3 oda, 1 salon, mutfak, banyo, wc, antre, koridor ve 2 balkondan oluşmakta olup 102 m2 alana sahiptir. Isınma sistemi kombidir.

Not: Taşınmaz tapuda Hocacihan Mahallesi'nde kayıtlıdır. 23/05/1972 tarihli yapı ruhsatı ve 20/10/1973 tarihli iskanı bulunmaktadır.

Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder. Taşınmaz hisseli satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/4'tür. Hisseye düşen 25,5 m2'dir. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.