1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Selçuklu Hanaybaşı Mahallesi'nde 149 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 149m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16740
Metre Kare 149m2
Ada 20072
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 22/01/2019
Ruhsat Tarihi 24/07/2015
Bağımsız Bölüm 11
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hanaybaşı Mah., Alemdar Cad. B Blok, No:155/A, Selçuklu/ Konya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Alemdar Caddesi üzerinde reklam kabiliyetine sahip vitrin uzunluğu yaklaşık 3 metre uzunluğunda olup alüminyum profil ve cam vitrindir. Taşınmaz 149 m2 alana sahiptir. Mutfak ve banyo hacimlerine sahiptir. Taşınmazın tapu vasfı Depolu dükkandır. Zemin+ bodrum katta konumludur. Zemin katta 55 m2, zemin (giriş katta) 94 m2 kullanım alanı olup toplam 149 m2'dir.

Ana taşınmaz parsel üzerinde betonarme yapı tarzında A ve B blok olmak üzere iki bloklu olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz B blokta yer almakta olup taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; bodrum, zemin ve 5 normal kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün bodrum katında asansör kuyusu, enerji odası, hidrofor odası, 11 ve 12 bağımsız bölüm numaralı dükkan eklentileri ve kat holü; zemin katında bina giriş holü ve 2 adet dükkan, 5 normal katında 2'şer adet mesken olacak şekilde bina genelinde 10 mesken ve 2 adet dükkan olmak üzere toplam 12 bağımsız bölüm mevcuttur. 

Ulaşım: Hanaybaşı Mah., Alemdar Cad. B Blok, No:155/A, Selçuklu/ Konya adreslidir.

Not: 24/07/2015 tarihli Yapı Ruhsatı ve 22/01/2019 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.