0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Selçuklu Alemdar Caddesi'ne Yakın 42 m2 Dükkan

Bankadan 42m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16819
Metre Kare:
42m2
Ada:
20071
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
08.07.2015
Ruhsat Tarihi:
20.05.2013
Bağımsız Bölüm:
21
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hanaybaşı Mahallesi, Bakiye Sokak, No:5A ve Alemdar Caddesi, No:171F SELÇUKLU / KONYA

Uzman Görüşü

Alemdar Caddesi üzeri binada, brüt 42 m² alanlı DÜKKAN.  Taşınmazın iskan belgesinin olması, Alemdar Caddesi'ne yakın olması giriş katında olması, konut bölgesinde yer alması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 21 numaralı taşınmaz, zemin katta binaya giriş kapısı yönünden bakıldığında bina girişinin hemen solunda yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 42 m² alanlı olup dükkan ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina caddeye cepheli olup 21 bağımsız bölüm numaralı dükkanın caddeye cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaz bina giriş kapısının solunda bulunmaktadır.

Ana gayrimenkul 1762.00 m2 arsa üzerine betonarme karkas yapı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı bina bodrum kat + zemin kat + 5 normal kat + çatı katlı olup toplam 27 bağımsız bölümlüdür. Onaylı mimari projesine göre bodrum katında sığınak, enerji odası, jeneratör odası, kazan dairesi, hidrofor odası ve 3 adet dükkan eki depo, zemin katında 3 adet dükkan, 3 adet depolu dükkan ve 1 adet pide fırını, 1.normal kattan 5.normal kata kadar her katta 4 adet mesken, 5.normal katta 2 adet mesken, 2 adet dubleks mesken, çatı katında makine dairesi ve dubleks daire ekleri bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan doğu cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Selçuklu ilçesinin bilinen caddelerinden biri olan Saray Caddesinden Alemdar Caddesine katılım sağlanır. Kuzey istikametinde yaklaşık 70 m ilerlendikten sonra taşınmazların bulunduğu yere ulaşılır. Taşınmazlar sağ tarafta konumludur. Yakın çevrede ikame amaçlı binalar, market, okul ve cami gibi yapılar bulunmaktadır.

Not: 20.05.2013 tarihli Yapı Ruhsatı ve 08.07.2015 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır. Tapuda Hocacihan Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.