1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Selçuklu Residence Hill Sitesi'nde 58 Daire

Bankadan 1 + 1 58m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17799
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 58m2
Ada 16357
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A blok-32

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kosova Mah.Yeni İstanbul Cad. Residence Hıll Sitesi A Blok No:182A/32 Selçuklu/Konya

Açıklama

Özellikler: A Blok, 1. kat. 32 bağımsız bölüm Nolu Mesken: Taşınmaz bina giriş yönüne göre sağ ön tarafta, sağdan sola 1. sırada konumlu olup güney cephelidir. Onaylı mimari projesine göre brüt 58 m2 alanlı mesken, 1 oda, salon mutfak, antre, banyo ve 1 adet balkon tertibindedir. Isıtma sistemi merkezi kaloriferdir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Merdiven zeminleri, sahanlıklar ve bina giriş holü zemini mermer kaplamadır. Bina giriş holü duvarları plastik boyalıdır. Kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi iyi seviyededir. Ayrıca site içerisinde açık otopark alanları, kapalı yüzme havuzu, market, site girişinde güvenlik ve fitnes salonu bulunmaktadır.

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan (A ve B) bloklu betonarme binalardan oluşmaktadır. Ana taşınmazı oluşturan bu iki temel etmenin taşınmazın toplam değerine etki eden özgün vasıf ve unsurları aşağıda sırasıyla verilmiştir.

Arsa Bölümü: Alanı 12.967,74 m2'dir. Geometrik olarak yamuk bir şekle sahip olup, düz bir topografik yapıdadır. Parsel güney güneydoğu yönlerinde Gülbahar Sokağa ve diğer yönlerde imar yollarına cephelidir.

Bina Bölümü: Parsel üzerinde A ve B Blok olarak isimlendirilmiş toplam 2 adet betonarme bina yer almaktadır. Taşınmazın içerisinde yer aldığı A Blok, parselin kuzey cephesinde, site girişine göre sol tarafta konumlu olup, 2 bodrum + zemin + 6 normal kat + çatı katli olmak üzere toplam 10 katli olarak inşa edilmiştir. . Ana gayrimenkulün 1.bodrum katında yer alan büroların tamamına yakını mesken olarak, çok az bir kısmı dükkan olarak ve zemin katında yer alan büroların tamamı mesken olarak kullanılmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı diş cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Merdiven zeminleri, sahanlıklar ve bina giriş holü zemini mermer kaplamadır. Bina giriş holü duvarları plastik boyalıdır. Kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi iyi seviyededir. Ayrıca site içerisinde açık otopark alanları, kapalı yüzme havuzu, market, site girişinde güvenlik ve fitness salonu bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Kosova Mahallesi, Yeni İstanbul Caddesi, Residence Hill Sitesi, A Blok No: 182A/32 Selçuklu/Konya adresindedir. A Blok üç girişli inşa edilmiş olup, taşınmazın içerisinde yer aldığı bina girişi mahallinde A-1 Blok olarak isimlendirilmiştir. Tarif olarak; bölgenin ana arterlerinden olan Yeni İstanbul Caddesi, Şehit Mehmet Remzi Yersel Caddesi ve Elmalı Hamdi Yazir Caddesinin oluşturduğu Elmalı Hamdi Yazir kavşağından, Yeni İstanbul Caddesi üzerinden kuzey yönünde 2.85 km devam edilir. Taşınmazın içerisinde yer aldığı Residence Hill Sitesi, bu cadde üzerinde sağ tarafta konumludur. Taşınmazın batısında yer alan Yeni İstanbul Caddesi ve doğusunda yer alan Veysel Karani Caddesi ana arter niteliğinde olup, ulaşım bu akslar üzerinden sağlanmaktadır. Yakın çevresinde Zeki Altındağ ilköğretim Okulu. Selçuklu İtfaiye Müdürlüğü, Piri Reis Parkı, Japon Kyoto Parkı ve Özel Konya Farabi Hastanesi yer almaktadır. Altyapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmazlara ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile düzenli ve sürekli olarak sağlanabilmektedir.

Not: 11/06/2013 tarihli mimari projesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.