COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Karatay Ulubatlı Hasan Mahallesi'nde 3+1 183 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 183m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16674
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 183m2
Ada 31568
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 19/08/2015
Ruhsat Tarihi 05/12/2012
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm A Blok -15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ulubatlı Hasan Mah. Dokuyucu Sok. No:13/15 Karatay/Konya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz A blok(Sol giriş)5. Normal katında yer alan 15 nolu bağımsız bölümdür. Konu taşınmaz, Blok girişi cephe alınarak bakıldığında sağ ön tarafta yer almaktadır. Onaylı mimar projesi ve yerinde yapılan incelemelere göre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, hol ve 2 balkon bölümden oluşan taşınmaz net 165 m2 ve brüt 183 m2 kullanım alanına sahiptir.

Ana taşınmaz, 2351.45 m2 arsa alanına sahip olup üzerinde bodrum + zemin + 5 normal katli, betonarme yapı tarzında, 3-8 yapı grubu dahlinde inşa edilmiş, 1 adet parsel Özerinde bina bulunmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak, ortak kullanım alanı, dükkan, zemin katında 3 dükkan ve 2 adet bina girişi ve normal katlarında 5 şer daire yer almakta ve bina toplamda 28 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı, çatısı kiremit kaplama ve girişi kapısı takılıdır. Bina girişi, kat sahanlıkları ve merdivenlerde yerler mermer kaplama ve duvarlar plastik boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Konya ili Karatay ilçesi Ulubatlı Hasan Mahallesi Dokuyucu Sokak No:13/15 posta adresinde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için Ankara Caddesi üzerinde kuzey yönde ~500m ilerledikten sonra sağa dönülür ve 400m sonra taşınmaza sağ kol üzerinde ulaşılır. Taşınmaza ulaşım özel ve toplu ulaşım araçlar ile mümkündür. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikte 5-7 katı binalar hakimdir. 

Not: 05/12/2012 tarihli yapı ruhsatı ve 19/08/2015 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.