1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Güneysınır Karasınır Mahallesi 3+1 128 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 128m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18161
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 128m2
Ada 324
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A2-4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karasınır Mahallesi 100499. Sokak No: 6A İç Kapı No:4 Güneysınır/Konya

Açıklama

Özellikler: 1.Normal Kat 4 Nolu Bağımsız Bölüm: taşınmaz A blok, 2 giriş, 1.normal katında konumlu , 2 bağımsız bölüm numaralı, güneybatı ve kuzeybatı cepheli meskendir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, antre, hol, wc-lavabo, banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 128 m2 kullanım alanlıdır.

Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul; Konya ili, Güneysınır ilçesi, Karasınır Mahallesi, 324 ada 4.426 m² alanlı 9 parselde kayıtlı "Arsa" vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul üzerinde A ve B blok adlandırılmış iki adet kütle yer almaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu A blok Betonarme yapı tarzında IV/A yapı sınıfında bodrum + zemin + 8 normal kat + çatı katı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında; 4 adet dükkan eki depo ve teknik hacimler, zemin katında bina girişi, 4 adet depolu dükkan, 7 normal katın her birinde dörder adet mesken, 8.normal katında 2 adet mesken, 2 adet dubleks mesken ve çatı katında 2 adet dubleks mesken eki olmak üzere binada toplam 36 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu A blok girişi binanın zemin katından kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı mantolama üzeri sıvalı ve dış cephe boyası ile boyalı olup, bina giriş kapıları camlı alüminyum doğrama malzemeden imal edilmiştir. Binanın giriş nolu zeminleri ve merdivenler mermer kaplama, merdiven korkulukları alüminyum doğrama şeklindedir. binada bir adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Karasının Mahallesi, 100499. Sokak, No:6A, iç Kapı No: 2 ve 4 Güneysınır/KONYA adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için ilçe arterlerinden olan Güneysınır Caddesi ile Mevlana Caddesi kesişim noktasından kuzey istikametine Mevlana Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 200 m ilerlenir ve sağa 100499.Sokak'a dönülür. Bu sokak üzerinde güneydoğu istikametinde yaklaşık 80 m ilerlenir ve sağ kolda konumlu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin ulaşım ve alt yapı problemi bulunmayıp bölgeye ulaşım hususi araçlar ile rahatlıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde tek ve iki katlı müstakil konutlar, Hz. Ebubekir Camii, Güneysınır Sanayi Sitesi ve boş imar parselleri bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.