COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Cihanbeyli Atçeken'de 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 149m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 14034
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 149m2
Ada 422
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 30/10/2000
Ruhsat Tarihi 18/04/1993
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atçeken Mahallesi, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi No:32-2, Cihanbeyli/KONYA

Açıklama

Eğitim alanlarına ve Hastaneye yakın, Kazım Karabekir Caddesi ile Necip Fazıl Kısakürek Caddesi kesişiminde, şehir merkezine yakın konumda, 3 oda salon 149 m² ara  GİRİŞ KAT DAİRE

Özellikler: Konya İli, Cihanbeyli İlçesi, Atçeken Mahallesi, 422 Ada, 2 Parsel, 506,93 m² arsa üzerine yer alan binada bulunan 1 nolu bağımsız bölüm mesken nitelikli taşınmaz ana yapının ZEMİN katında konumludur. Onaylı mimari projesine göre 149m² kullanım alanına sahiptir. Antre ­hol+3 oda+1 salon+1 mutfak+1 banyo+1 wc+3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana taşınmazın Amerikan siding kaplamadır. Çatı kısmı ahşap olup kiremit örtüye sahiptir. Girişi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi'nden ön cephe ortadan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir, etrafı duvar ile çevrilmiştir. Giriş bahçe alanı karo ile kaplanmıştır. Ana taşınmazın ön cephe sağ tarafında demir kapılı depo yada garaj olan üst kat teras kısmı camla kapatılmış bir eklenti mevcuttur. Binada 1 adet çatı katı ilavesi yapılmıştır. Ayrıca parselde büyümeler yapıldığı tespit edilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Ankara Konya Karayolu üzerinde Barbaros caddesi kavşağında sağa sapılır. Yaklaşık 450 m ilerledikten sonra Kazım Karabekir Caddesi kavşağına ulaşılır. Yaklaşıp 75 m gidildikten sonra Necip Fazıl Kısakürek Caddesi kesiştiği kavşakta sola dönülür. Taşınmaz Kazım Karabekir Caddesi ile Necip Fazıl Kısakürek Caddesi kesişimin de, köşe konumlu ikinci parselde yer almaktadır. Yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde imar planına uygun olarak yapılaşma tamamlanmıştır. Bölge yapılaşma karakteristiğini müstakil eski ve yeni 3 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır, bölgede yapıya yakın şekilde eğitim alanları, sağlık merkezleri ve alışveriş merkezleri mevcuttur. Taşınmaz ilçe merkezinde olup ilçe meydanına 1 km İlçe hastanesine 350 metre mesafededir, ulaşımı rahattır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, telekomünikasyon kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır.

Not: 18/04/1993 tarihli yapı ruhsatı ve 30/10/2000 yılında alınmış yapı kullanma izin belgesi(iskanı) vardır. Konu binada 1 adet çatı kat ilavesi, ayrıca parselde büyümeler yapılmıştır.