0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Cihanbeyli Atçeken'de 149 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 149m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14030
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
149m2
Ada:
422
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
30/10/2000
Ruhsat Tarihi:
18/04/1993
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atçeken Mahallesi, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi No:32/2 Cihanbeyli/KONYA

Uzman Görüşü

Eğitim alanlarına ve hastaneye yakın, Kazım Karabekir Caddesi ile Necip Fazıl Kısakürek Caddesi kesişiminde, şehir merkezine yakın konumda, 3 oda salon 149 m² ara KAT DAİRE; şehir merkezine yakın konumda olması, eğitim alanlarına ve hastaneye yakın konumda olması, bakımlı olması, Yapı Kullanma İzin Belgesi almış, kat mülkiyeti kurulmuş olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Konya İli, Cihanbeyli İlçesi, Atçeken Mahallesi, 422 Ada, 2 Parsel, 506,93 m² arsa üzerine yer alan binada bulunan 2 nolu bağımsız bölüm mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1.katında konumludur. Onaylı mimari projesine göre 149m² kullanım alanına sahiptir. Antre ­hol+3 oda+1 salon+1 mutfak+1 banyo+1 wc+3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana taşınmazın Amerikan siding kaplamadır. Çatı kısmı ahşap olup kiremit örtüye sahiptir. Girişi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi'nden ön cephe ortadan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir, etrafı duvar ile çevrilmiştir. Giriş bahçe alanı karo ile kaplanmıştır. Ana taşınmazın ön cephe sağ tarafında demir kapılı depo yada garaj olan üst kat teras kısmı camla kapatılmış bir eklenti mevcuttur. Binada 1 adet çatı katı ilavesi yapılmıştır. Ayrıca parselde büyümeler yapıldığı tespit edilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Ankara Konya Karayolu üzerinde Barbaros caddesi kavşağında sağa sapılır. Yaklaşık 450 m ilerledikten sonra Kazım Karabekir Caddesi kavşağına ulaşılır. Yaklaşıp 75 m gidildikten sonra Necip Fazıl Kısakürek Caddesi kesiştiği kavşakta sola dönülür. Taşınmaz Kazım Karabekir Caddesi ile Necip Fazıl Kısakürek Caddesi kesişimin de, köşe konumlu ikinci parselde yer almaktadır. Yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde imar planına uygun olarak yapılaşma tamamlanmıştır. Bölge yapılaşma karakteristiğini müstakil eski ve yeni 3 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır, bölgede yapıya yakın şekilde eğitim alanları, sağlık merkezleri ve alışveriş merkezleri mevcuttur. Taşınmaz ilçe merkezinde olup ilçe meydanına 1 km İlçe hastanesine 350 metre mesafededir, ulaşımı rahattır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, telekomünikasyon kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır.

Not: 1993 yılında alınmış yapı ruhsatı ve 30/10/2000 yılında alınmış yapı kullanma izin belgesi(iskanı) vardır. Konu binada 1 adet çatı kat ilavesi, ayrıca parselde büyümeler yapılmıştır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.