Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Akşehir Ucuzluk Mahallesi'nde Natamam 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 140m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19468
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
140m2
Ada:
1206
Parsel:
398
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GAZİ MAHALLESİ, GAZİ CADDESİ, NO: 82, KAT: 1, D: 1 AKŞEHİR/KONYA

Açıklama

Özellikler: Söz konusu gayrimenkul, ana gayrimenkulün 1. katında bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmazın mimari projesinden yapılan incelemede 1 nolu bağımsız bölüm; salon, 3 oda, mutfak, banyo, WC, antre ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta ve toplam kapalı alanı brüt 140 m2 büyüklüğündedir. Bağımsız bölüm natamam vaziyette olup halihazırda inşaat faaliyetleri devam etmemektedir. Bölgede yapılan araştırmalarda taşınmazın uzun süredir natamam vaziyette bırakıldığı öğrenilmiştir. Taşınmazın yaklaşık inşaat seviyesinin %33 olduğu tespit edilmiştir. Ana gayrimenkulün 1. normal katı henüz inşa aşamasında olup dışarıdan yapılan tespitlerde tuğla duvar ile bölünmüş ancak sıva yapılmamıştır. Binanın çevre düzenlemesi tamamlanmamıştır. Konu binanın mahallinde yapılan incelemede, dış cephesinin sıvasız ve boyası olduğu, balkon korkuluklarının bulunmadığı tespit edilmiştir. Ana taşınmazın inşaatına uzun süredir devam edilmediği öğrenilmiştir. 

Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım için; bölgenin ana arterlerinden olan Mustafa Kemal Paşa Bulvarından güney istikametinde ilerlenir ve cadde bitiminden sola Gazi Caddesine dönülerek sağlanmaktadır. Taşınmaz sağda konumlu ilk binadır. Gayrimenkul ilçe merkezine 2 km mesafede yer almakta olup henüz gelişimini tamamlamamış bir bölgede konumludur.

Not: Konu gayrimenkul ile ilgili Akşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde yapılan araştırmada parselin 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planında konut+ticaret alanında kaldığı ayrık nizam, TAKS: 0,30 KAKS: 1,50 yapılaşma şartlarına sahip olduğu ve yaklaşık 30 m2 yola terkinin bulunduğu öğrenilmiştir. 

Taşınmaz natamam durumda olup inşaat seviyesi yaklaşık olarak %33 seviyesindedir. İnşaat tamamlama süreci alıcıya aittir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.