Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Akşehir Ucuzluk Mahallesi'nde Natamam 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 140m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19468
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
140m2
Ada:
1206
Parsel:
398
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

GAZİ MAHALLESİ, GAZİ CADDESİ, NO: 82, KAT: 1, D: 1 AKŞEHİR/KONYA

Açıklama

Özellikler: Söz konusu gayrimenkul, ana gayrimenkulün 1. katında bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmazın mimari projesinden yapılan incelemede 1 nolu bağımsız bölüm; salon, 3 oda, mutfak, banyo, WC, antre ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta ve toplam kapalı alanı brüt 140 m2 büyüklüğündedir. Bağımsız bölüm natamam vaziyette olup halihazırda inşaat faaliyetleri devam etmemektedir. Bölgede yapılan araştırmalarda taşınmazın uzun süredir natamam vaziyette bırakıldığı öğrenilmiştir. Taşınmazın yaklaşık inşaat seviyesinin %33 olduğu tespit edilmiştir. Ana gayrimenkulün 1. normal katı henüz inşa aşamasında olup dışarıdan yapılan tespitlerde tuğla duvar ile bölünmüş ancak sıva yapılmamıştır. Binanın çevre düzenlemesi tamamlanmamıştır. Konu binanın mahallinde yapılan incelemede, dış cephesinin sıvasız ve boyası olduğu, balkon korkuluklarının bulunmadığı tespit edilmiştir. Ana taşınmazın inşaatına uzun süredir devam edilmediği öğrenilmiştir. 

Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım için; bölgenin ana arterlerinden olan Mustafa Kemal Paşa Bulvarından güney istikametinde ilerlenir ve cadde bitiminden sola Gazi Caddesine dönülerek sağlanmaktadır. Taşınmaz sağda konumlu ilk binadır. Gayrimenkul ilçe merkezine 2 km mesafede yer almakta olup henüz gelişimini tamamlamamış bir bölgede konumludur.

Not: Konu gayrimenkul ile ilgili Akşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde yapılan araştırmada parselin 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planında konut+ticaret alanında kaldığı ayrık nizam, TAKS: 0,30 KAKS: 1,50 yapılaşma şartlarına sahip olduğu ve yaklaşık 30 m2 yola terkinin bulunduğu öğrenilmiştir. 

Taşınmaz natamam durumda olup inşaat seviyesi yaklaşık olarak %33 seviyesindedir. İnşaat tamamlama süreci alıcıya aittir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.