COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Kartepe Uzunbey Mahallesi'nde 1 Dönüm Tarla

Sahibinden 1091m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 15517
Metre Kare 1091m2
Ada 0
Parsel 90
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli Kartepe Uzunbey Mahallesi 90 Parsel

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz Kocaeli Kartepe Uzunbey Mahallesi Kocadönüm Mevkii'nde  yer alan  TARLA vasıflı 90 parsel 1091 m2 yüzölçümlüdür. Taşınmaz Uzunbey Köyü'ne yaklaşık 668 m2 mesafededir. 

Not: Taşınmaz 1/25000 Ölçekli Çevre Düzeni Planın'a göre TARIM alanında kalmakta olup, güncel imar durumu hakkında ilgili belediyesinden görüş alabilirsiniz. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.