0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Kandıra'da Yatırımlık 4105 m2 Arazi

Sahibinden 4105m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
18397
Metre Kare:
4105m2
Ada:
139
Parsel:
45
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli/ Kandıra/ Eğercili köyü Parsel: 2468

Açıklama

AĞVA SAHİLE 20 KM MESAFEDE KANDIRA EĞERCİLİ'DE YATIRIMLIK ARAZİ 

Özellikler: Gayrimenkul Kocaeli Kandıra Eğercili  Mahallesi 4105,37 m2 yüzölçümlü  TARLA vasıflı 139 ada 45 parseldir. Kandıra Bağırganlı plajına 14 km, Ağva plajına 20 km, Kandıra ilçe merkezine 13km, En yakın köy merkezine 800 metre mesafede konumlanmaktadır. Mevcut imar durumu Kısmen %5 konut imarlı, diğer kısmı ise Mutlak tarım arazileri alanındadır. Bölge de geliştirilen yüksek hacimli organize sanayileri ile beraber Kandıra’nın mavi bayraklı plajları sayesinde ciddi sıklıkla arsa arazi yatırımları talep görmektedir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.