COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Kandıra Ağaçağıl Mahallesi'nde 3561 m2 Tarla

Bankadan 3561m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15127
Metre Kare 3561m2
Ada 104
Parsel 237
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ağaçağıl Köyü, Denize Bakan mevkii Kandıra/Kocaeli 104 ada 237 parsel

Uzman Görüşü

Köy merkezine yakın, geometrik olarak yamuk şekline benzer taşınmaz eğimli topoğrafik yapıya sahip 3561.23m2 tarla; hakim bir bölgede konumlu olması ve köy merkezine yakın konumlu olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

ÖzelliklerTaşınmaz Kocaeli ili, Kandıra ilçesi, Ağaçağıl Köyü, Denize Bakan mevkii 104 ada 237 parseldir. Söz konusu taşınmaz 3.561,23 m2 alana sahip olup geometrik olarak amorf şekle sahip olup, topoğrafik olarak kısmen eğimli arazi yapına sahiptir. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parselin yakın çevresinde boş tarlalar mevcuttur ve alt yapısı tamamlanmamıştır.

Taşınmaz Kandıra Belediyesi mevcut 1/25.000’lik Nazım Uygulama Planı olduğu ve Diğer Tarım Alanı'ndadır. Ayrıca İSKİ Sungurlu Barajı uzun mesafeli koruma alanında kaldığı şifahi olarak öğrenilmiştir.

Ulaşım Taşınmaza ulaşım için, Tarihi Ağaçağıl mahallesi cami önünden batı istikametine doğru ana yol üzerinden yaklaşık olarak 2.400 m ilerlenir ve virajdan kolda bulunan parsel üzerinden kuzey istikametine doğru yaklaşık olarak 570 m ilerlenir ve konu mülke ulaşılmış olunur. Taşınmazlara ulaşım özel araçlarla sağlanabilmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.