1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli İzmit Kozluk Mahallesi'nde 137 m2 Dükkan

Bankadan 137m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14854
Metre Kare 137m2
Ada 1189
Parsel 146
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 29/12/2017
Ruhsat Tarihi 17/09/2015
Bağımsız Bölüm 10
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kozluk Mahallesi, Sait Faik Sokak, Canbuldu Apartmanı, No: 20/A, Zemin Kat, D: 10 İzmit/Kocaeli

Uzman Görüşü

İlçe merkezine ve İzmit Kız Teknik Anadolu Lisesine çok yakın mesafede, toplu taşıma güzergahında, yeni binada, projesine göre 82,00 m2 yasal alanlı (mevcutta proje dışı büyüme ile 137 m2) depolu dükkan; ana arterlere ve sosyal donatılara yakın konumda olması, ulaşımın kolay olması, yeni bina olması, binanın iskanlı olması avantajlarına sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: Bina; 260 m2 alanlı arsası üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında, bodrum + zemin + 4 normal kat + çatı katlı olacak şekilde inşa edilmiştir. Taşınmaz zemin katta 1 dükkan 2 mesken, 4 normal katın her birinde 2şer mesken olmak üzere binada toplam 11 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephesi akrilik boyalı olan binada asansör mevcut olup, bağımsız bölümler doğalgaz kombi ile ısıtılmaktadır. Bina girişi zemin kattan verilmiş olmasına rağmen, yerinde 1. Bodrum kattan, Sait Faik Sokaktan verilmiştir. Zemin Kat, 10 Bağımsız Bölüm Nolu Dükkan bodrum kat 100 m2 + zemin kat 15 m2 olmak üzere brüt toplam 115 m2 alanlıdır. Bodrum kat depo, wc bölümlerinden, zemin kat ise iş yeri bölümünden oluşmaktadır. Mevcutta ise projesinden farklı olarak, katlar arasındaki bağlantıyı sağlayan merdivenlerin iptal edildiği, zemin katta bulunan 15 m2 alanlı bölümün aynı katta konumlanan 2 numaralı bağımsız bölümün kapalı kullanım alanına dahil edildiği görülmüştür. Ayrıca yerinde bina girişinin bodrum kata alınmasıyla dükkan alanının yaklaşık 18 m2sinin bina girişi olarak düzenlendiği ve arka cephede bina konturunun parsel sınırına kaydırılmasıyla yaklaşık 55 m2 kapalı alan oluşturularak dükkanın kullanım alanına dahil edildiği görülmüştür. Taşınmazın yasal kullanım alanı 82m2 olarak alınmıştır. Yapılan 55m2 büyüme ile dükkan yerinde 137 m2 düzayak olarak inşa edildiği görülmüştür. Dükkan halihazırda boş vaziyettedir. Taşınmaz dükkan zemini seramik kaplı, duvarları saten boyalı, doğramaları alüminyumdur. 

Ulaşım: Tarif olarak; İstanbul Karayolu Caddesi üzerinde İzmitİstanbul istikametinde ilerlenir. Kocaeli Subay Orduevi önünde bulunan ışıklardan sağa (Övül Tezişler Caddesi) dönülür. Cadde üzerinden sol kolda kalan 2. Sokak konumundaki Sait Faik Sokağa sapılır.Taşınmaz Sait Faik Sokak üzerinde sağ tarafta bulunan 20 kapı numaralı binada konumlanmaktadır. 

Not: 17.09.2015 tarihli ve 567 numaralı yeni yapı ruhsatı ve 29.12.2017 tarihli ve 1046 sayılı yapı kullanma izin belgesi(iskanı)bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı 'DEPOLU İŞYERİ'dir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.