1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli İzmit Jasmin Country Sitesi'nde 121 m2 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 121m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16217
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 121m2
Ada 0
Parsel 9245
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 06/08/2014
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ALİKAHYA FATİH MAHALLESİ ÜNLÜ PINAR CADDESİ NO:49 JASMİNE COUNTRY SİTESİ C1 BLOK D:1 İZMİT/KOCAELİ ADRES KODU: 1613889482

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler:  C1 blok 1 bağımsız bölüm numaralı dubleks mesken bina giriş kapısının sağında bodrum+zemin katta yer almaktadır. 2 oda, salon, mutfak, 2 banyo ve 2 balkondan oluşmaktadır. Mimari projesine göre 121 m2 (102 m² + 19 m²) teras alana sahiptir. Dış kapı çelik, iç kapılar ahşap kapı, pencereler pvc doğramadır. Kombilidir. 

Ana taşınmaz; 7100 ada 1 nolu parsel üzerinde yer alan civarında Jasmine Country olarak anılan sitede bulunmaktadır. Sitede A1, A2, A3, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 3 farklı tip, toplamda 7 adet blok yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu C1 blok bodrum+zemin+3 normal+çatı katından oluşmakta olup bodrum + zemin katta 4 adet dubleks mesken, 1. normal katta 2 adet mesken, 2. normal katta 2 adet mesken, 3. normal kat + çatı katında 4 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. C1 blokda bağımsız bölüm dağılımları bodrum+zemin katta bina giriş kapısının sağındaki dubleks meskenlerden başlar saat yönünün tersi yönde devam ederek son katta biter. C1 blokta bina girişleri projesinde zemin kattan olup mahallinde bodrum kattan yapılmıştır. Bloklarda asansör ve doğalgaz bulunmaktadır. Bina giriş kapıları alüminyum doğrama, merdivenleri mermer, dışı ısı yalıtım yapılmış boyalıdır. Sitede; açık yüzme havuzu, otopark, spor alanları, kamelyalar, park alanları ve güvenlik bulunmaktadır. Sitenin etrafı beton duvar ile çevrilmiştir. Site yaklaşık 7 yıllıktır.

Ulaşım: İzmit şehir merkezinden Yuvam Akarca Konutlarına doğru ilerlenip Kadın Doğum Hastanesine gelinerek Elmatepe Caddesinin sonuna kadar ilerledikten sonra sola Ünlü Pınar Caddesine girilerek No: 49 da taşınmazın bulunduğu siteye ulaşılır.

Not: 06.08.2014 tarih 528 nolu yapı ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.