1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Başiskele'de Site İçinde Ara Kat 128m2 Daire

Sahibinden 3 + 1 128m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18350
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 128m2
Ada 394
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Kullanım Durumu Boş
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli Başiskele Döngel Mahallesi Süleyman Çelebi Caddesi A blok kat:1 Daire:8

Açıklama

BAŞİSKELE'DE KÖRFEZ MANZARALI  SİTE İÇİNDE YATIRIMA UYGUN TAMAMLANMAMIŞ DAİRE FIRSATI - İÇİ TAMAMLANDIĞINDA DEĞERİ İKİ KATINA ÇIKACAKTIR

Özellikler: Kocaeli Başiskele Döngel Mahallesi'nde 4520 m2 arsa üzerine 3 blok 54 daire halinde imar edilmiş, müteahhittin feshi sonucu inşaat yarım kalmıştır. Gayrimenkul A blok 1 katta yer alan 8 numaralı bağımsız bölümdür. 3+1 kullanımlı brüt 128 m2'dir. Binada asansör vardır.

Binaların dış cepheleri plastik doğrama ve camları takılmış, daire kapıları ve asansörlere kadar imalatı bitmiştir. Daireleri yer sapları mutfak banyo vc seramikleri, su ve elektrik tesisatları, alçı sıvaları bitmiştir. Mutfak ve banyo dolapları, Oda kapıları, son kat alçı siyasi ve boyası, su tesisat armatürleri ve elektrik kablolama sistemi eksiktir.

Daire brüt 128 m2, yaklaşık net 110m2 olup bitmiş fiyatı 500 550 bin civarıdır. 

Site tarzında yapıldığında çevre düzenlemesi içerisinde spor sahası ve havuz vardı.Tepe noktada olması sebebi ile İzmit Körfezini görmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.