Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kızıltepe İpek Mahallesinde 80 m2 Asma Katlı Dükkan

Bankadan 80m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23426
Metre Kare:
80m2
Ada:
589
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
14
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
08/08/2006
Bağımsız Bölüm:
44
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İpek Mahallesi İpek Caddesi, 404. Sokak, No:41/44 /Kızıltepe / Mardin

Açıklama

Özellikler:  İpek Mahallesi İpek Caddesi, 404. Sokak, No:41/44 /Kızıltepe / Mardin dir. Konu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 1853,99 m2 yüz ölçümü arsa üzerinde konumlanmıştır. Kat irtifak projesine istinaden bitişik nizamda iki blok olarak projelendirilmiş olup 2 bordum +asma kat+ zemin+7 normal kat olarak ruhsatlandırılmıştır. Tapuda ``Kat İrtifakı`` kurulmuş olan ana gayrimenkul mimari projesine göre iki blok halinde olup 2. Bodrum ve 1 bodrum katları ortak olup B blok 2.bodrum katta sığınak, kazan dairesi, 1 adet depo, 1. Bodrum katta blok girişleri, 1 adet depo, ve zemin kat dükkan eklentileri depolar, 6 adet dükkan, A blok zemin kat 18 adet bodrum müştemilatı ile birlikte asma katlı dükkan,7 normal katta her katta 4 er adet mesken bulunmaktadır. Binada toplamda 103 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Kat irtifakı listesine istinaden A blokta 28 adet mesken, B Blok 28 adet mesken ve blok ismi bulunmayan işyeri katlarında 47 adet işyeri mevcuttur. Binanın dış cephesi yalı baskı süslemeli ve normal dış cephe boyalıdır. 

Konu gayrimenkul, ana taşınmazın zemin katında, 404 Sokak cephesinden bakıldığında sol tarafta köşe konumunda yer alan 44 bağımsız bölüm asma katlı dükkandır. Onaylı mimari projesine göre zemin kat yaklaşık 7,25 m vitrin genişliğine ve 4,50 m derinliğe sahip olup brüt 30 m2 alanlıdır. Asma kat yaklaşık 6,15 m vitrin genişliği ve 5,15 m derinliğe sahip olup brüt 50 m2 alanlı olup yaklaşık toplam brüt 80 m2 kullanım alanına sahiptir. Projesine istinaden zemin katı tek hacim dükkan alanından ve asma katı ise 2 ofis, mutfak ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Vitrin cephesi alüminyum doğrama camekandır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.