1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Yahşıhan Yenişehir Mahallesi'nde Natamam 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 68m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15153
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 68m2
Ada 354
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 04/03/2015
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİŞEHİR Mah. 258.SK Sok. No: 30 / 6 YAHŞİHAN / KIRIKKALE

Uzman Görüşü

Anakara-Kırıkkale Yoluna yakın konumda, natamam binada 68 m2 ara kat daire; Samsun yoluna nispeten yakın olması, yürüme mesafesi içinde muhtelif  ticarethaneler olması ve yapının 1999 sonrası inşa edilmiş olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkulün dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Ana gayrimenkulün giriş bölümü camekanlı demir doğramadır. Binada ısınma doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. Ana gayrimenkule giriş projesine uygun olarak zemin kattan kuzey cepheden gerçekleşmektedir.

2.Kat 6 Numaralı Bağımsız Bölüm: 48/566 arsa paylı, bağımsız bölüm projesine göre  68 m² brüt alanlı olup, mesken vasfındadır. Mesken, Salon, 2 oda, antre ve mutfak nişi, duş + wc ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Balkon salona bağlantılıdır. Bina girişi zemin kattan güney cepheden sağlanmaktadır. Bina girişine göre mesken sol yan ve arka tarafta yer almakta olup kuzey ve batı cephelidir.

 Ulaşım: Kırıkkale İli , Yahşihan İlçesi, Yenisehir Mahallesinde 258. Sokak No:30, Kat:2, No:6 posta adresine konumludur. Taşınmaza ulaşım, Yurtkur Caddesi ile Osman Gazi Caddesi kesişimi referans alınarak, Osmangazi Caddesi üzerinde 540m ilerlenip sağa 271. Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde yaklaşık 135m ilerlenip sola 256. Sokağa dönülür. 256. Sokak üzerinde 100m ilerlenip sağa dönülür. Bu yol üzerinde 120m ilerlendiğinde değerleme konusu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul sağ kol üzerinde yer almaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Yahşihan Yenişehir Mahallesi Muhtarlığı, Yenişehir Ulu Cami, Pazar Yeri, Yenişehir İlkokulu olarak ifade edilebilir. Bölgesel alt yapı ihtiyacı yeterli derecede karşılayabilmektedir.

 Not: 04/03/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Ruhsat geçerlilik süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. Binada henüz oturum yoktur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.