0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırıkkale Merkez Yenimahalle Mahallesi'nde 3+1 142 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 142m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17901
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
142m2
Ada:
122
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
31.12.2015
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenimahalle Mahallesi, 23 sok. Çiğdem apt. No:24/4 MERKEZ / KIRIKKALE

Uzman Görüşü

Kırıkkale Valiliği ve Özel Kale Ortaöğretim Yurdu'na yakın konumda, çarşıya yürüyüş mesafesinde, Brüt 142,00 m2 ARA KAT DAİRE olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Zemin Kat 4 Numaralı Bağımsız Bölüm projesine göre 146 m2 brüt alanlı olup, mesken vasfındadır. Mesken 3 oda, salon, mutfak, banyo, duş, lav + wc, hol ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Balkon mutfağa ve oturma odasına bağlantılıdır. Bina girişi bodrum kattan batı cepheden sağlanmaktadır. Mesken bina girişine göre sol ön, yan ve arka tarafta yer almakta olup kuzey, doğu ve batı cephelidir. Isınma sistemi doğalgaz kombilidir

Ana gayrimenkul 659,00 m2 arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı cinsinde bodrum + zemin + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın dış cepheleri mantolama üzeri dekoratif boyalıdır. Bina girişi Bodrum kattan batı cepheden sağlanmaktadır. Giriş kapısı ferforje kapı olup merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Bina giriş zemini, merdivenler, kat sahanlık zeminleri ve asansör şafakları granit mermer, duvarları saten boyalıdır. Binada asansör mevcuttur. Çevre düzenlemesi yapılmıştır. Taşınmazın Mimari projesine göre: Bodrum katında bina girişi ve 12 bağımsız bölüm nolu meskenler, zemin kat, 1.Kat ve diğer normal katlarda 2 şer mesken olmak üzere binada toplam 10 bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Ulaşım: Kırıkkale İli, Merkez İlçesi, Yenimahalle, 23.Sokak, Çiğdem Apartmanı, No:24/4 adresinde yer almaktadır. Ulaşım için Bölgenin ana arteri konumundaki Millet Bulvarı ile Sağlık Caddesinin kesiştiği noktadan Sağlık Caddesine girilir. Cadde üzerinde kuzey istikametinde 200 metre ilerledikten sonra sola 23. Sokağa dönülür. Sokak üzerinde batı yönünde 50 metre ilerlenince sağ kol üzerinde kalan 24 bina numaralı ana gayrimenkule ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde nirengi noktası olarak Kırıkkale Valiliği ve Özel Kale Ortaöğretim Yurdu bulunmaktadır. Bölge eski ve yeni yerleşim alanlarından olup, zemin üzeri 3­4 katlı yapılaşma hakimdir. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Alt ve üst yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Bölge halkı temel ihtiyaçlarını Millet Bulvarı üzerinde yer alan küçük ve orta ölçekli ticari işletmelerden karşılayabilmektedir. Ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanabilmekte olup, taşınmaz çarşıya yürüyüş mesafesindedir.

Not: 31.12.2015 tarih 194/2015 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Fabrikalar 1. Kısım Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.